Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl
krzychkam

Moduł Back'up

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Moglibyście polecić mi jakiś moduł pozwalajacy na automatyczny back'up - w Joomli korzystałem z komponentu Akiba - zrzucał do jednego archiwum wszystkie pliki łącznie z bazą MySQL - przy odtworzeniu z back'upa strony zakładał bazę, uzupełniał tabele przenosiła na serwer pliki - strona wstawała po odświeżeniu  - operacja trwała niemal tyle ile kopiowanie archiwum na serwer.
Czy istnieje taki robocik na Prestę ??? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do modułu do PrestaShop to nie wiem ale DirectAdmin ma dobre narzędzie do kopii zapasowych. Co prawda nie działa automatycznie ale kopiuje dodatkowo skrzynki e-mail i inne dane na serwerze.

Co do modułów tu jest kilka: http://addons.prestashop.com/pl/search.php?search_query=backup (nie znam i nie testowałem żadnego).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za informację - w końcu ktoś mi odpisał - próbowałem już w kilku miejscach.
Te moduły znalazłem wcześniej ale myślałem że ktoś może z nich korzystał i podzieli się wrażeniami :D
Pewnie któryś wypróbuje :D

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta