Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez addd
      Potrzebuje następujący moduł:

      https://prestashopmodul.com/en/home/11-prestashop-multi-currency-16x-v.html

      Tylko żeby działał również na kombinacjach. Z tej strony można sobie zainstalować demo. 
      Ten wątek na forum dokładnie opisuje i tłumaczy na czym mi konkretnie zależy:

      http://prestadesign.pl/topic/7324-ceny-w-bazie-w-r%C3%B3%C5%BCnych-walutach-euro-z%C5%82ot%C3%B3wka-etc/
       
      Oferty wraz z wyceną i warunkami współpracy proszę na priv.
    • Przez addd
      Potrzebuje moduł, który pozwoli na to aby trzymać ceny w bazie  w różnych walutach i przeliczać do wyświetlania na walutę wyświetlaną w sklepie. Czyli część produktów wprowadzam ceny w złotówkach część w euro i cena jest trzymana w bazie w złotówkach dla produktów wprowadzonych w złotówkach i w euro dla produktów wprowadzonych w euro.

       

      Od razu uprzedzę zapytania po co.

       

      Otóż kupuje produkty w złotówkach, w euro, w dolarach. Obowiązują cenniki producenta w tych walutach. Kursy walut zmieniają się codziennie, codzienna aktualizacja cen byłaby zabójcza.

       

      Rozwiązanie z zarządzaniem tym z poziomu programu księgowego znam, chcę coś bezpośrednio do sklepu.

       

      z góry dziękuje za pomoc.

      Jeżeli takiego modułu nie ma a ktoś ma pomysł to również proszę o info, albo wskazówki albo płatne rozwiązanie.

    • Przez efrenzy
      Operator płatności elektronicznych PayU, informuje, że w dniu 16 stycznia 2015 roku PayU całkowicie zaprzestanie wspierania protokołu SSL 3.0. Jeżeli z niego Państwo korzystają, konieczne jest niezwłoczne dokonanie zmiany na bezpieczną wersję protokołu TLS w innym przypadku transakcje przestaną być realizowane.
       
      Warto sprawdzić:
      - czy serwery na, których stoją wasze sklepy nie są podatne,
      - czy po 16-stym stycznia nadal będą działać prawidłowo płatności
       
    • Przez brabrakadabra
      Dzień dobry,
      W sklepie, który postawiłam główną ceną są złotówki, ale więcej mamy zakupów z zagranicy, dlatego po zastanowieniu chciałabym zmienić domyślną walutę na euro.
      Czy jest taka możliwość?
      Jak to zrobić?
      Szukam tego na tym i innych forach oraz w Google ale nie znajduję odpowiedzi dotyczącej prestashop 1.6
      z góry dziękuję za pomoc!
      B. URbańska
    • Przez brabrakadabra
      Dzień dobry!
      Mam sklep prestashop 1.6.9.  w 2 wersjach językowych i 3 walutach. Ponieważ dla różnych walut ceny się różnią, chciałabym kierować klientów z USA, Polski i reszty świata wprost na konkretne waluty.
      Potrzebowuję możliwości wytworzenia konkretnego adresu url, który wyświetlałby
      1) Język polski, walutę PLN
      2) Język angielski, walutę USD
      3) Język angielski, walutę EU
      na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że presta tego nie umożliwi. Są urle tylko dla języków (pl i en) ale jak zmieniam walutę, żadna zmiana w url nie zachodzi.
      Ale może się mylę? Może można takie adresy wygenerować?
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc lub naprowadzenie na rozwiązanie.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×