Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez addd
      Potrzebuje następujący moduł:

      https://prestashopmodul.com/en/home/11-prestashop-multi-currency-16x-v.html

      Tylko żeby działał również na kombinacjach. Z tej strony można sobie zainstalować demo. 
      Ten wątek na forum dokładnie opisuje i tłumaczy na czym mi konkretnie zależy:

      http://prestadesign.pl/topic/7324-ceny-w-bazie-w-r%C3%B3%C5%BCnych-walutach-euro-z%C5%82ot%C3%B3wka-etc/
       
      Oferty wraz z wyceną i warunkami współpracy proszę na priv.
    • Przez addd
      Potrzebuje moduł, który pozwoli na to aby trzymać ceny w bazie  w różnych walutach i przeliczać do wyświetlania na walutę wyświetlaną w sklepie. Czyli część produktów wprowadzam ceny w złotówkach część w euro i cena jest trzymana w bazie w złotówkach dla produktów wprowadzonych w złotówkach i w euro dla produktów wprowadzonych w euro.

       

      Od razu uprzedzę zapytania po co.

       

      Otóż kupuje produkty w złotówkach, w euro, w dolarach. Obowiązują cenniki producenta w tych walutach. Kursy walut zmieniają się codziennie, codzienna aktualizacja cen byłaby zabójcza.

       

      Rozwiązanie z zarządzaniem tym z poziomu programu księgowego znam, chcę coś bezpośrednio do sklepu.

       

      z góry dziękuje za pomoc.

      Jeżeli takiego modułu nie ma a ktoś ma pomysł to również proszę o info, albo wskazówki albo płatne rozwiązanie.

    • Przez lukaszz
        Witam,
       
      mam dość nietypowy problem, otóż
       
      co zrobić, żeby zachować kod języka w adresie, ale zachować tylko jeden język? - tzn. tak, by było /pl/, ale bez potrzeby tłumaczenia produktów na inne języki.
      Ewentualnie jak przekierować przez htaccess wszystkie języki na /pl/ tak, by nie było opcji otwarcia innego aktywnego języka poza PL?
       
      z góry dzięki za pomoc
    • Przez klon73
      Przepraszam jesli w niewłasciwym dziale piszę posta
      Pytanie brzmi czy usunięcie języka w adminie prestashop wersja 1.6  skutkuje całkowitym usunięciem tłumaczeń  produktów i kategori  z bazy danych?
      czy ewentualnie można to jakoś przywrócić
       
      Bardzo pilne z góry dziekuje za odpowiedź
    • Przez brabrakadabra
      Dzień dobry,
      W sklepie, który postawiłam główną ceną są złotówki, ale więcej mamy zakupów z zagranicy, dlatego po zastanowieniu chciałabym zmienić domyślną walutę na euro.
      Czy jest taka możliwość?
      Jak to zrobić?
      Szukam tego na tym i innych forach oraz w Google ale nie znajduję odpowiedzi dotyczącej prestashop 1.6
      z góry dziękuję za pomoc!
      B. URbańska
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×