Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez addd
      Potrzebuje następujący moduł:

      https://prestashopmodul.com/en/home/11-prestashop-multi-currency-16x-v.html

      Tylko żeby działał również na kombinacjach. Z tej strony można sobie zainstalować demo. 
      Ten wątek na forum dokładnie opisuje i tłumaczy na czym mi konkretnie zależy:

      http://prestadesign.pl/topic/7324-ceny-w-bazie-w-r%C3%B3%C5%BCnych-walutach-euro-z%C5%82ot%C3%B3wka-etc/
       
      Oferty wraz z wyceną i warunkami współpracy proszę na priv.
    • Przez addd
      Potrzebuje moduł, który pozwoli na to aby trzymać ceny w bazie  w różnych walutach i przeliczać do wyświetlania na walutę wyświetlaną w sklepie. Czyli część produktów wprowadzam ceny w złotówkach część w euro i cena jest trzymana w bazie w złotówkach dla produktów wprowadzonych w złotówkach i w euro dla produktów wprowadzonych w euro.

       

      Od razu uprzedzę zapytania po co.

       

      Otóż kupuje produkty w złotówkach, w euro, w dolarach. Obowiązują cenniki producenta w tych walutach. Kursy walut zmieniają się codziennie, codzienna aktualizacja cen byłaby zabójcza.

       

      Rozwiązanie z zarządzaniem tym z poziomu programu księgowego znam, chcę coś bezpośrednio do sklepu.

       

      z góry dziękuje za pomoc.

      Jeżeli takiego modułu nie ma a ktoś ma pomysł to również proszę o info, albo wskazówki albo płatne rozwiązanie.

    • Przez madomi
      Mam problem z PS 1.6, mam włączoną opcję multistore z wyłączonymi opcjami :
      - Współdziel klientów
      - Współdziel ilości dostępne do sprzedaży
      - Udostępnij zamówienia
       
      Chciałbym aby klient zarejestrowany w jednym sklepie mógł zalogować się na drugim sklepie ale nie da się tego włączyć. (Pierwsza opcja nieaktywna). Czy jest jakiś sposób aby dało się to aktywować? Problem jest taki że klient na drugim sklepie nie może zalogować używając tego samego maila (bo jest już w bazie), nawet jak przywróci hasło to nie może się zalogować.
       
      W skrócie mówiąc klient po rejestracji na jednym sklepie nie może się już zarejestrować lub zalogować na drugim sklepie.
       
    • Przez brabrakadabra
      Dzień dobry,
      W sklepie, który postawiłam główną ceną są złotówki, ale więcej mamy zakupów z zagranicy, dlatego po zastanowieniu chciałabym zmienić domyślną walutę na euro.
      Czy jest taka możliwość?
      Jak to zrobić?
      Szukam tego na tym i innych forach oraz w Google ale nie znajduję odpowiedzi dotyczącej prestashop 1.6
      z góry dziękuję za pomoc!
      B. URbańska
    • Przez brabrakadabra
      Sklep internetowy ma podane stawki podatku 23%
      Kiedy ktoś kupuje produkt w złotówkach wszystko gra i na fakturze jest jak należy
      cena produktu brutto: 2,46 zł
      cena produktu netto: 2,00 zł
      wartość podatku: 0.46 zł
      kwota podatku: 23%
       
      ale kiedy ten sam produkt jest kupowany w euro lub dolarach (z tego samego adresu wskazującego na Polskę)
      mam następujące dane na fakturze:
      cena produktu brutto: 2,46
      cena produktu netto:2,46
      wartość podatku: 0 zł
      kwota podatku: 23%
       
      Jak to naprawić? Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×