Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez lukruk
      Adres sklepu: http://shedance.pl/shop/
       
      Mam problem z ustawieniem kwoty za przewoźnika. Pomimo prawidłowej konfiguracji (od wagi 0 do 14,99kg - kwota 15zł netto, Europa oraz od 15,00 do 30,00kg - kwota 30zł, Europa), to za każdym jak próbuje zmienić kwotę wysyłki wyświetla mi się przy zamówieniu kwota 12,30zł.
       
      Proszę o podpowiedź, czy oprócz panelu PRZEWOŹNICY można jeszcze gdzieś zdefiniować kwotę, tak aby była przypisana na stałe do zamówień ?
      Nie mam pomysłu jak ją zmienić - PROSZĘ o pomoc !!
    • Przez hakeryk2
      Witam,
       
      Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak na karcie produktu (product.tpl) mogę wyświetlić informację o tym jakie są dostępne formy wysyłki dla danego produktu, czyli bardziej precyzyjnie mówiąc - wyświetlić przypisanych przewoźników do danego produktu. Jeśli ktoś jeszcze wie jak obok przewoźników można wyświetlić liczbę dni realizacji oraz cenę za paczkę, która jest do niego przypisana to byłoby świetnie
       
      Informację taką wkleję już sobie w dowolne miejsce, jednak nie wiem jak wygląda zapytanie o wyświetlenie właśnie takiej informacji. Po prostu pod ceną chciałbym dodać np takie informacje: 
       
      Odbiór osobisty - za darmo!
      Przesyłka kurierska: pobranie 7 dni - 25 zł
      Przesyłka kurierska: przelew 7 dni - 15 zł.
       
      Zapewne nie jestem jedynym zainteresowanym takim rozwiązaniem i na pewno komuś innemu to także pomoże
       
      Dziękuje z góry za wszelaką pomoc.

    • Przez Wkar123
      Cześć,

      Czy mieliście kiedyś problem z resetowaniem się wybranego przewoźnika? Mam teraz taką kłopotliwą sytuację i nie wiem jak z niej wybrnąć:

      1. Domyślny przewoźnik jest ustawiony na Pocztę Polską.
      2. Klient w podsumowaniu zamówienia wybiera Kuriera.
      3. Postanawia edytować adres (np. żeby dopisać nowy do faktury), więc klika Edytuj.
      4. Przechodzi na podstronę adresów, wypełnia dane i klika Zapisz.
      5. W tym momencie przechodzi z powrotem do podsumowania zamówienia, ale Presta znowu narzuca domyślnego przewoźnika, czyli zamiast wybranego przez klienta Kuriera ładuje tam Pocztę Polską.
      6. Klient tego nie zauważa i składa błędne zamówienie.

      Jak sobie z tym poradzić? Najnowsza wersja Presty, zamówienia na jednej stronie.
    • Przez enel
      witam
       
      Szukam modulu pokazujacego koszty wysylki w karcie produktu.
      Widzialem gdzies takowy modul tylko problem w tym ze nie pamietam gdzie   dzialanie bylo takie ze w admin normalnie dodaje sie koszta wysylki np na podstawie wagi itp... itd... w karcie produktu   wybieralo sie polozenie skad jestesmy .panstwo  wojewodzctwo.,miasto  i modul wyliczal koszt dostawy. czyli tak jak jest to w przypadku jak klient jest juz zarejestrowany i podal dane wczesniej , i system wylicza koszta dostawy tylko tu bylo to widoczne od razu w karcie produktu
      jezeli ktos bylby mily i zna taki modul prosze o kontakt.Dziekuje
       
    • Przez Yogibabu
      Witam
      buduję sklep na presta1.6.0.6, Moim problemem jest to ze dodałem przewoźnikow, oni są na sklepie, tylko nie wyświetlaja sie w panelu, nie daje się ich modyfikować.
      Po finalizacji koszyka jednak sie pojawiaja, choć tego nie chcę.
      Jak to zmienić, usunąć.
      Wyświetlają się jako darmowa wysyłka.
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×