Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] Powiększenie zdjęć produktów

Rekomendowane odpowiedzi

Moduł powodujący powiększenie obrazka po najechaniu na niego kursorem myszy.

Do wyboru mamy wiele opcji wyświetlania zdjęć.

Jeden z lepszych modułów jakie widziałem, polecam serdecznie.

Działa na wersji 1.2 oraz 1.3

edit

Wersja 1.3 dodana

DEMO: http://www.giftlelo.com/

Dołączona grafika

imagesenlarge_v1_2.zip

imagesenlarge_v1_2_1.zip

imagesenlarge_1_3.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Jest niewielki problem z tym modułem, otóż niepoprawnie działa powiększenie extended zoom -moduł wyświetla miniaturę.

Presta w wersji 1.2.4.

Moduł w wersji 1.3 działa identycznie.

Dołączona grafika

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem identyczny problem kiedy włączyłem przyjazne adresy w panelu. Testowałem to na wersji 1.3.0.2 i z wyłączonymi prostymi adresami było ok, a jak włączyłem zoom nie działał prawidłowo. Może trzeba pierwsze włączyć a dopiero potem zdjęcia wgrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem n w pierwszym poście stosowną informacje o module. Postaram się tak robić w każdym temacie aby było wiadomo z jakimi wersjami moduł działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A fuj!

W Presta bez ramki i cienia? :o

modyfikacja dla pliku imagesenlarge.css

#msBigImageHolder {	width:300px;	height:300px;	overflow:hidden;	position:absolute;	background:#ffffff;	margin-left:4px;	padding:10px;	display:none;	border:5px solid #b0b0b0;}#msImageShadow {	width:300px;	height:300px;	overflow:hidden;	position:absolute;	background:#000000;	margin-left:4px;	padding:10px;	display:none;	border:5px solid #000000;}#imgHolder {	position:relative;	width:auto;	margin:auto;}#smallImg {	position:relative;}.msPadding{	padding:10px;	border:1px solid #c3c3c3;	}#msBigImageHolder_main {	width:300px;	height:300px;	overflow:hidden;	display:none;	position:absolute;	background:#ffffff;	margin-left:4px;	padding:10px;	border:2px solid #c3c3c3;}

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odświeżam, w pierwszym poście dodałem paczkę z wyeliminowanym błędem przyjaznych URL, pozdrawiam.

Zainstalowałem wersję 1.3 z pierwszego posta i przy włączonych przyjaznych URLach pokazuje na powiększeniu miniaturkę a nie pełny obrazek.Nie ma znaczenia czy w konfiguracji włączone jest Set animation status i Use extended zoom, czy też nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poprawiony moduł pod "Use extended zoom"ponieważ nie wyświetlał dokładnie tak jak potrzebowałem i ucinał kawałki wiec wyśrodkowałem inne użycie nie jest ok, ale jeśli ktoś będzie potrzebował poprawie i dla niego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam na forum i od razu dziekuje za ten modul! przydal mi sie jak nie wiem co, bo wlasnie czegos takiego szukalem.

Dziala na prescie 1.4, z tym ze po wczytaniu powiekszenia moglby domyslnie ustawiac sie na srodek obrazka a nie wyswietlac go od lewego gornego rogu. Teraz zeby zobaczyc np. prawy dolny rog zdjecia trzeba pojechac ostro myszka i czasme po prostu wyjezdza sie poza rozmiar oryginalnej miniaturki i powiekszenie znika. Jest jeszcze mozliwe, ze to ja cos zle zrobilem, dopiero zaczynam uczyc sie presty.

Pozdrawiam, Michal

www.fatcatwebwinkel.nl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy da się zrobić w tym module, aby podświetlane zdjęcia były wyśrodkowane względem zdjecia które jest podświetlane?Tzn. by podswietlane zdjecie produktu pojawiało się trochę poniżej produktu, a nie tak jak jest teraz przesunięte w prawą stronę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

moduł jak najbardziej działa u mnie na 1.4.4.1 i wszystko byłoby super ale nie znam się na php i nie mam pojęcia jak zmniejszyć zdjęcie wyświetlane ???

Ustawiłem w css jaki rozmiar ma mieć ramka ze zdjęciem teraz tylko pozostaje mi zmniejszyć wyświetlane foto.

Ktoś wie gdzie dopisać i co?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta