Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?
      Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.
      Wyszukiwarka standardowa
      Prestashop 1.7
      Pozdrawiam 
    • Przez qwer123
      Witam wszystkich.

       

      Po aktualizacji presty na 1.6.1.11 mam problem z wyszukiwarką sklepową. Przed aktualizacją wszystko działało OK.

      Problem polega na tym iż przykładowo wpisując "kot w butach" wyszukiwarka znajduje wszystkie hasła związane z "kot" "w" "butach", a nie jako całość. 

      Mam w ustawione "Minimalna długość słowa (w znakach)" - 1

       

      Kombinowałem z wagami, ale nic kompletnie się nie zmienia dalej dzieli słowa, a chciałbym aby wyszukiwała jako jedno słowo i znajdowało  tylko "kot w butach" jako jedno. Przed aktualizacją wszystko chodziło OK

       

      Proszę o poradę. Pozdrawiam

       

       
    • Przez basman.pl
      Witam,
       
      Mam kłopot z wyszukiwaniem Ajax z podpowiedziami produktów, produkty są wyświetlane w cenach netto oraz ze znacznikiem $ zamiast zł, waluty w sklepie są poustawiane prawidłowo, ponieważ po wciśnięciu enter wyniki wyszukiwania są już w prawidłowych cenach i walucie oraz dodaniu do koszyka, na stronie produktu tak samo.
       
      Z czego może wynikać problem ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez capitanweed
      Witam.
      Chciałbym ustawić dodatkowe pola rejestracji - w jaki sposób to zrobić? Czy może też są dostępne jakieś moduły?
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×