Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez marcincom
      Witam
      Mam Prestę 1.7.6.1 i próbowałem zainstalować moduł do aktualizacji i wywala mi taki błąd:
      "EROR" nie można install modułu autoupragde. Stworzenie menu "AdminSelfUpgrade" jest niemożliwe.
      Katalog w modułach "autoupgrade" jest utworzony i nie widzę tego w moim menu?

    • Przez emil.m
      Witam,
      mam problem z modułem: https://addons.prestashop.com/en/legal/8734-eu-cookie-law-complies-gdpr-banner-cookie-blocker.html
       
      Mianowicie nie mogę go załadować i zainstalować na moim sklepie. Akcja za każdym razem kończy się errorem jak w załączniku.
      Z żadnym innym modułem nie miałem problemu, ale też ten waży najwiecej bo ponad 9MB. Czy wpływ na to mogą mieć limity wielkości wysyłanych danych? (załączam screen z moimi limitami). Jeśli tak jak je zwiększyć?
      Ewentualnie czy istnieje możliwość wysłania modułu bezpośrednio na server za pomocą command line? Jeśli tak, to jak "sprawić" aby był on później widoczny w modyłach Presta - próbowałem to już zrobić, wrzuciłem do katalogu z modułami, nadałem uprawnienia jak dla reszty modułów, ale w konsoli presty nie był widoczny moduł
      Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
       


    • Przez Kalamazoo
      Ja mam taki problem. Mieszkam w Polsce i chcę mieć sklep po polsku. Mam zainstalowaną od początku wersję 1.6.1.24 w USA z amerykańską templatką. Wybrałem język domyślny polski w profilu użytkownika. Zaimportowałem polski localization pack i wybrałem Default language Polski (Polish). Przeszedłem do Translations i wybrałem: Modify Translations -> Select your language -> Polish, wybrałem default-bootstrap i poinstalowałem na wszystkich Type of translation język polski oraz wybierając moją templatkę "theme1436" też tłumacząc wszystko na polski. Potem, aby się upewnić, że mam aktualną wersję języka polskiego wybrałem jeszcze Update Language -> Polski i zaakceptowałem uaktualnienia. 
      Pomóżcie, co mogę jeszcze zrobić aby zadziałał język polski, bo nigdzie nie działa, ani w panelu admina ani od frontu sklepu. Wszystko jest po angielsku zamiast po polsku.
      Dziękuję z góry.


    • Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
       
    • Przez Actuna
      Świeża instalacja w wersji 1.6.1.20, włączony multisklep, php5.6 (opcjonalnie mogę wyżej tylko na 7.0, 7.1),
      domyślny szablon, dwa języki PL, EN.
      Objaw: Po instalacji np modułu dowolnego (np: Block CMS, Blok informacji kontaktowych, Blok Lubie to na FB, )
      w administratorze ładnie mogę po zmieniać treści, ustawienia ...
      Pierwsze wejście na stronę sklepu -> wszystko pojawia się poprawnie, 
      ale jak dam odśwież ekran, to pojawiają się domyślne teksty ... i tak z każdym modułem,
      raz j=na jakiś czad odświeżania pojawią się prawidłowe treści.
      Po zmianie danych w modułu, kolejne odświeżenie strony jest prawidłowe, kolejne już nie ...
      Co próbowałem:
      1 - wyłączenie cache = brak problemu
      2 - przebudowanie cache z poziomu administratora = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością
      3 - ręczne usunięcie plików cache = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością
      4 - od instalowanie modułu, ponowna instalacja i konfiguracja = pierwsze wejście prawidłowe, kolejne z nieprawidłową wartością
       
      Jakiś cyrk ... mam problem z różnymi modułami, skończyły mi się pomysły gdzie może być problem.
       
      W ramach podejścia nie standardowego zauważyłem, że edycja plików *.tpl danego modułu w katalogu szablony sklepu, 
      taka jak dodanie pustej linii, spacji i zapisanie pliku, rozwiązuje problem do czasu kolejnej zmiany w danych danego modułu.
      (cache włączone).
      Powyższe rozwiązanie traktuje jako obejście problemu, a nie jego rozwiązanie,
      prawdopodobnie problem jest błachy. 
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×