Skocz do zawartości
byniu

Moduł - tłumaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stworzyłem własny moduł, jednakże podczas zmiany języka w sklepie na inny, a domyślnym jest język polski moduł pozstaje w tym samym języku i oczywiście grafika też zostaje ta sama. Chciałbym aby po zmianie języka tekst zmieniał się na inny, tak samo grafika.   Jak ten temat ugryźć, od czego zacząć? :)

Pozdrawiam wszystkich! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a jak w module/tpl-ach masz ustawione treści ?

bo wiesz aby translacja działał to musi być to tak zrobione {l s='jakiś tekst' mod='nazwa_modułu'}

co do grafiki to nie wiem jak masz to zrealizowane ale sugerował bym dodać w kodzie obsługę iso i a nazwy obrazków w stylu

image_pl.jpg, image_en.jpg itd - oczywiście takie obrazku muszą znajdować się w określonym miejscu tam gdzie wskazuje src

w kodzie  w  src robisz tak ...../module/twojmodul/image_$iso.jpg

tak taki przykłada jest ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukaszq10
      Witam,

Próbuję przetłumaczyć w zakładce tłumaczenia tekst: Information na Informacje. Występuje problem widoczny poniżej na zdjęciu, a sam tekst nie jest tłumaczony. Dodatkowo po prawej stronie widoczny jest jakiś żółty symbol.

Proszę o pomoc  

• Przez yoshi_1001
      Witam, wszystkich mam taki problem z multisklepem.
      Zaplecze obydwu domen jest w języku polskim.
      Jeden ze sklepów jest w języku czeskim a drugi w słowackim.

Nie mogę poradzić sobie ze zmianą tłumaczenia w formularzu zamówienia nazwy kraju ponieważ widnieje po polsku. Jak na załączonym obrazku.

• Przez sosnix1
      Witam, 
      Mam proste pytanie gdzie przetłumacze te elementy z ang na pol z szablonu. Podkreśle że w tłumaczeniu stron sklepu tego nie ma.

• Przez Polka
      Witam,

Proszę o pomoc z tłumaczeniem panelu administracyjnego dokładnie statusów zamówienia Prestashop 1.5.6.2 
      Jak zmienić żeby wyświetlały się polskie wyrazy? Dodam, iż w panelu tłumaczeń zostało wszystko przetłumaczone...kompilacja wymuszona i dalej są te angielskie wyrazy...

• Przez dwojod
      Witam

nie mogę znaleźć tłumaczenia do blocktopmenu po zmniejszeniu okna - chodzi o napis tytuł categories 
      presta 1.5 - templatka responsywna http://www.shop-ecommerce.fr/fr/themes-mode-sacs-mains-chaussures-vetements/10-theme-template-gratuit-prestashop-1-5-vetements.html

w tłumaczeniach nie mogę znaleźć - może ktoś z już to męczył?

dzięki z góry
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 787