Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez lukaszq10
      Witam,
       
       
      Próbuję przetłumaczyć w zakładce tłumaczenia tekst: Information na Informacje. Występuje problem widoczny poniżej na zdjęciu, a sam tekst nie jest tłumaczony. Dodatkowo po prawej stronie widoczny jest jakiś żółty symbol.
       

       
       
      Proszę o pomoc  

       
    • Przez yoshi_1001
      Witam, wszystkich mam taki problem z multisklepem.
      Zaplecze obydwu domen jest w języku polskim.
      Jeden ze sklepów jest w języku czeskim a drugi w słowackim.

      Nie mogę poradzić sobie ze zmianą tłumaczenia w formularzu zamówienia nazwy kraju ponieważ widnieje po polsku. Jak na załączonym obrazku.


    • Przez sosnix1
      Witam, 
      Mam proste pytanie gdzie przetłumacze te elementy z ang na pol z szablonu. Podkreśle że w tłumaczeniu stron sklepu tego nie ma.

    • Przez Polka
      Witam,
       
      Proszę o pomoc z tłumaczeniem panelu administracyjnego dokładnie statusów zamówienia Prestashop 1.5.6.2 
      Jak zmienić żeby wyświetlały się polskie wyrazy? Dodam, iż w panelu tłumaczeń zostało wszystko przetłumaczone...kompilacja wymuszona i dalej są te angielskie wyrazy...
       
       
       
    • Przez dwojod
      Witam
       
      nie mogę znaleźć tłumaczenia do blocktopmenu po zmniejszeniu okna - chodzi o napis tytuł categories 
      presta 1.5 - templatka responsywna http://www.shop-ecommerce.fr/fr/themes-mode-sacs-mains-chaussures-vetements/10-theme-template-gratuit-prestashop-1-5-vetements.html
       
      w tłumaczeniach nie mogę znaleźć - może ktoś z już to męczył?
       
      dzięki z góry
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×