Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?
      Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.
      Wyszukiwarka standardowa
      Prestashop 1.7
      Pozdrawiam 
    • Przez quinrix
      Witam,
      Czy jest możliwość dodania do standardowego sortowania przy liście produktów według ceny dodatkowego filtru ceny jednostkowej?
       
      Czyli klient może sortować sobie ceny rosnąco i malejąco według ceny za  całe opakowanie, ale ma również możliwość sortowania ceny rosnąco i malejąco według ceny za sztukę.
    • Przez kratek
      Witam!
      Na stronie kategori korzystam z modułu "Blok filtrów nawigacyunych". Są aktualnie 4 strony produktów jednak gdy skorzystam z opcji "Sortuj wg. ceny" - filtr ten nie uwzględnia mi produktów które są przecenione. Np: na pierwszej stronie wyników mam listę produktów (czapki) zaczynające się od 69zł brutto - natomiast na 3 stronie listy wyników znajdują się czapki które podlegają regule cenowej -30% i kosztują 59zł brutto (powinny być na początku). Czy spotkał się ktoś z was z takim problemem?
       
    • Przez dwojod
      czesc
       
      próbuje posortować produkty w określonej kategorii, w ustawieniach mam zaznaczoną opcję sortowanie wewnątrz kategorii, po ułożeniu w BO na stronie kategorii niestety produkty nie są sortowane wg mojego ułożenia - robiłem to na wersji 1.6.0.14
       
      zainstalowałem czystą prestę najnowszą, próbowałem na nowo i dalej produkty dziwnie się zachowują, nie układają się tak jak trzeba
      wyłączyłem cache, wyczyściłem cache przed odświeżeniem i to samo.
       
      czy coś trzeba wykonać jeszcze o czym nie wiem ?
    • Przez foka666
      Witam
       
      Mam problem bo znikneło mi przełączanie produktów i możliwość sortowania niewiem do tego na którym etapie
       
       
      http://vps122459.ovh.net/22-butle


      Login artur haslo Lipaar
       
      Tak samo jest problem z sortowaniem 
       
      jeżeli np. adres ma postać

      http://vps122459.ovh.net/23-stalowe?selected_filters=page-1
      http://vps122459.ovh.net/23-stalowe?selected_filters=page-2


      To działa ale muszę to ręcznie wklepać
       
      ps. bardzo chętnie podejmę współpracę jako firma z jakąś mądrą głową w zakresie prestashop oczywiście odpłatnie. Generalnie z małymi zeczami sobie radzę ale zostało 30 dni do otwarcia sklepu pod
       
      www.okean.pl a my w proszku
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×