Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez nikos111
      Chciałbym spytać, czy - jeśli tak - to jak przenieść wyświetlanie bloku filtrów nawigacyjnych (blocklayered) z lewej kolumny do środkowej?
      Wiem, że ma to związek z hookami ale na tym się kończy moja wiedza.  
    • Przez nikos111
      Chciałby zmienić nazwę, pod jaką wyświetla się blok filtrów nawigacyjnych. Od same początku wyświetla się jako KATALOG. O ile na kompach nie przeszkadza to specjalnie bo filtry od razu są widoczne w lewej kolumnie. Na komórkach niestety określenie KATALOG może pozostać niezauważone bądź nie powiązane z możliwością filtrowania produktów gdyż jest "zwinięty".  
      Stąd pytanie - gdzie i jak można zamienić wyświetlaną nazwę KATALOG np. na FILTRY?
    • Przez daars_pl
      Witam,
      Czy można w jakiś sposób ustawić sortowanie wyników wyszukiwania po trafności ?
      Aktualnie wyświetla tak samo jak w kategoriach po cenie, chciałbym w kategoriach zostawić bez zmian a wyniki wyszukiwania po trafności.
      Wyszukiwarka standardowa
      Prestashop 1.7
      Pozdrawiam 
    • Przez quinrix
      Witam,
      Czy jest możliwość dodania do standardowego sortowania przy liście produktów według ceny dodatkowego filtru ceny jednostkowej?
       
      Czyli klient może sortować sobie ceny rosnąco i malejąco według ceny za  całe opakowanie, ale ma również możliwość sortowania ceny rosnąco i malejąco według ceny za sztukę.
    • Przez kratek
      Witam, poszukuję modułu który będzie filtrował mi produkty na liście wyników w wyszukiwarce tak jak blocklayered (Blok filtrów nawigacyjnych). Czy istnieje taka możliwość w Prestashop?
       
      Niestety blocklayered działa tylko w obrębie kategorii
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×