Skocz do zawartości
berso

Bony rabatowe dla produktów z wybranego działu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uda się ustawić w Ustawieniach koszyka bon rabatowy dla wybranej kategorii produktów? Chciałbym stworzyć rabat dla jedne kategorii produktów i podarować klientom indywidualny kod rabatowy, ale niestety nie widzę takiej możliwości.

Robił ktoś z Was coś podobnego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To działa na zasadzie, że mogę dodać bon, który faktycznie będzie miał warunek, że działa jeśli w koszyku jest x produktów np danego producenta itp. Ale jak przykładowo dodam te x produktów i produkty z innej kategorii, która nie jest objęta promocją to bon i tak obniża wartość całego koszyka, a nie tylko produktów z tej kategorii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie mam dokładnie ten sam problem - dodaję możliwość aktywacji bonu rabatowego na daną kategorię A i kiedy dodaję do koszyka przedmioty z tej kategorii Presta nalicza rabat prawidłowo. Kiedy dodaję przedmioty z kategorii B również wszystko jest ok, bo nie mam możliwości otrzymania rabatu. Problem w tym, że kiedy dodam do koszyka przedmioty A (te z grupy objętej należnym bonem) i przedmioty B to Presta automatycznie nalicza mi rabaty dla obu kategorii, podczas gdy powinna tylko dla kategorii A. Wie ktoś może co z tym zrobić???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ło matko

Łopatologicznie

W zakładce WARUNKI -> checbox przy WYBÓR PRODUKTU

Potem klikamy na WYBÓR PRODUKTU (ten z zieloną ikonką)

I teraz: w DODAJ KRYTERIUM DOTYCZĄCE wybieramy PRODUKT !!!! nie  KATEGORIĘ !!!!! - ograniczenie co do kategorii nie  będzie działać tak jak chcecie z kilku przyczyn o których nie chce mi się pisać

W ten sposób niestety trzeba dodać wszystkie interesujące nas produktu

W zakładce  AKCJA  w sekcji ZASTOSUJ RABAT DO wybieramy ostatnią opcję czyli WYBRANE PRODUKTY

w ten sposób presta będzie naliczała wyłącznie rabat od produktu na który jest kod rabatowy a nie od całej wartości produktów z koszyka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta