Skocz do zawartości
andnet

Import kombinacji z CSV - kilka zdjęć dla jednej kombinacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z importem kilku zdjęć dla jednej kombinacji kolor-rozmiar. Czy jest to w ogóle możliwe? Oddzielanie linków przecinkami nie działa, branie w cudzysłów nie działa, nie mam już pomysłów. Zmieniałem też separator na $ zamiast przecinka.

Jeden url zdjęcia przechodzi bez problemu.

Przykładowa niedziałająca linia z CSV:

950;Kolor:select:0, Rozmiar:select:1;black:0,l/xl:1;154641;05010;;;;;;10;1;0;0;1;"media_103967.jpg, media_103966.jpg";1;1;0;0;0

Import powyższej linii wywali błąd: "błąd kopiowania pliku media_103967.jpg, media_103966.jpg".

Będę mega wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
    • Przez ircykk
      Miałem  sporo pytań o taką usługę, chyba ostatnio wielu sprzedawców z allegro myśli o własnym sklepie :)
      Oferta: https://addonspresta.com/pl/content/19-import-aukcji-allegro-prestashop
    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Marios
      Zlecę przeniesienie około 10 tys produktów ze sklepu na skrypcie oscommerce do prestashop.
      Kontakt PRV.
    • Przez Teges
      Mam taki problem, mam dla produktu poustawiane kombinacje które wpływają na cenę. Dla produktu ustawiony jest też czasowy rabat -10%.

Wszystko jest OK, poza jednym, bo wybraniu atrybutów nie zmienia się wyświetlana cena przed rabatem.

Można to zobaczyć tu: http://esklep.meblolux.com/pl/fotele/461/boss-fotel

Podpowie ktoś jak to zrobić, ale również ta "stara" cena się aktualizowała po wyborze atrybutu? (Prestashop 1.6.x)
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 784