Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez Teges
      Witajcie, mam problem z kombinacjami. Potrzebuje w sklepie z meblami wypoczynkowymi ustawić różne rodzaje tkanin, te w różnych kolorach. W zależności od wyboru tkaniny powinna się zmieniać cena.

      tutaj działa to dokładnie tak jak chcę

      tutaj z kolei jest mój testowy sklep, gdzie to nie działa:



      (świeża, instalacja, domyślna templatka)

      Tak mam ustawione kombinacje dla tego produktu:
       



      Wydaje mi się, że problem jest, że klikając w te kolory materiałów w adresie url tworzą się kombinacje 2-3 atrybutów, a tak nie są i nie mają być ustawione kombinacje w bazie. W url powinien być tylko 1 atrybut.

      Jak to zrobić aby działało?
    • Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
    • Przez ircykk
      Miałem  sporo pytań o taką usługę, chyba ostatnio wielu sprzedawców z allegro myśli o własnym sklepie :)
      Oferta: https://addonspresta.com/pl/content/19-import-aukcji-allegro-prestashop
    • Przez quendi
      Witajcie, mam problem tak jak w temacie. Kiedy produkt ma atrybuty, to wszystko się ładnie wyświetla. Kiedy natomiast ich nie ma, to nie ma również pola do wpisania ilości.
      Spotkał się już ktoś z podobnym problemem?
      Prestashop 1.6.1.15, zmodyfikowany szablon domyślny. Link do przykładowego produktu
    • Przez Marios
      Zlecę przeniesienie około 10 tys produktów ze sklepu na skrypcie oscommerce do prestashop.
      Kontakt PRV.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×