Skocz do zawartości
ircykk

[Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

My również mamy tenproblem, moduł gryzie się z przelewami24 : Payment option [Przelewy24] is not valid for selected delivery method.  , próbowaliśmy sposobu usunięcia override/classes/PaymentModule.php i cache/class_index.php, ale nic to nie dało,

robiliśmy też: $przelewy24->validateOrder($cart->id, (int)$orderBeginingState, floatval($amount/100), 'Przelewy24', NULL, array(), NULL, false, $customer->secure_key); i zmiany w hook.php również - proszę o pomoc.  

Dodam, że presta jest w wersji 1.6.1.7 

W sklepie nie widać, żadnych wzmianek o zamówieniu, po próbie płatności i wylogowaniu z baku jest kominikat, że proszę czekać po 10-15 sekundach przenośi do sklepu niby, że dobrze. 

Ze strony przelewów24 jest dobrze, ponieważ siedzieli i grzebali.

Link do sklepu galeriaeuropa.eu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam że jest problem z działaniem przelewy24 z modułem, będzie za kilka dni aktualizacja a do tego czasu po instalacji usunąć plik override/classes/PaymentModule.php i cache/class_index.php co powinno rozwiązać problem.

Proszę zaaplikować modyfikację i zaczekać na aktualizację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

presta 1.6.1.9

przy próbie instalacji wyskakuje komunikat :

Następujące moduły mogą być zainstalowane niepoprawnie:

• shiptopay :
        Nie można zainstalować nakładki: Metoda getHookModuleExecList zawarta w klasie Hook została już zastąpiona przez moduł shiptopay w wersji 2.0 na 2016-11-23 06:53:34 .jak to wyczyścić zeby moża zainstalować ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Usuń override/classes/Hook.php ALE możliwe że jakiś inny moduł nadpisał tą funkcję i możliwe że trzeba będzie ręcznie scalić zmiany a wtedy trzeba już kogoś kto to zrobi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moduł musi się pokazać w panelu jeśli plik /modules/shiptopay/shiptopay.php istnieje i ma prawa do odczytu, sprawdź czy inne moduły się dodają poprawnie.

czyli nic nie da sie zrobić aby moduł zainstalować na najnowszej aktualizacji?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam chyba to samo co reszta. Presta 1.6.1.8 i niby zainstalowało Ship2pay ale wogole go nie widac na liscie modułów (zaznaczone: pokaż wszystkie zainstalowane i nie zainstalowane itp). Czy moduł nie jest kompatybilny z ta wersja? Czytalem ze w optymalizacji trzeba tam wylaczyc opcje ale na nic sie to zdało. Cały watek przeczytałem i nic niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem leży w nazwie modułu i nazwie katalogu. Kopiowany moduł z tego linku: https://github.com/ircykk/ship2pay-ps16

ma nazwę ship2pay, a instalowany moduł ma nazwę shiptopay. Po instalacji wgrałem moduł na serwer z nazwą shiptopay i sklep już go widzi.

Niestety u mnie pojawia się inny problem. Po wypełnieniu modułu i przejściu do płatności wyświetla się komunikat:

"Moduły płatności nie zostały zainstalowane." a tak nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem leży w nazwie modułu i nazwie katalogu. Kopiowany moduł z tego linku: https://github.com/ircykk/ship2pay-ps16

ma nazwę ship2pay, a instalowany moduł ma nazwę shiptopay. Po instalacji wgrałem moduł na serwer z nazwą shiptopay i sklep już go widzi.

Niestety u mnie pojawia się inny problem. Po wypełnieniu modułu i przejściu do płatności wyświetla się komunikat:

"Moduły płatności nie zostały zainstalowane." a tak nie jest.

Jak wrzucam przez strone admina to sklep tworzy mi na serwerze katalog z nazwą shiptopay, nigdzie nie widzę ship2pay. Prosze podziel sie jak sobie poradziłeś z problemem bo ja niestety nadal nie moge

A jaki macie serwer?

superhost.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawnie tworzy się shiptopay i tak ma zostać, jeśli pobieramy z githuba jako zip trzeba pamiętać że github sam tworzy nazwy zgodnie z nazwą repo i trzeba wtedy zmienić ręcznie na shiptopay.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawnie tworzy się shiptopay i tak ma zostać, jeśli pobieramy z githuba jako zip trzeba pamiętać że github sam tworzy nazwy zgodnie z nazwą repo i trzeba wtedy zmienić ręcznie na shiptopay.

Czyli plik zip ma nazywać sie shiptopay.zip a nie np  shiptopay_v2.1.zip ?? raczej nie ma to znaczenia bo na ftp i tak jak sprawdzam t obojętnie jaka nazwa jest zip albo folderu w zipie to zawsze znajduje sie folder shiptopay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Presta 1.6.1.10 po zainstalowaniu poprzez serwer ftp - wyświetla mi opcje wyboru możliwości płatności - zaznaczone ptaszkami mam przelew payu i dot pay - ( za pobraniem i przelewem) zapisane - 

Wyłącz moduły nie od PrestaShop - NIE

Wyłącz wszystkie nadpisywania - NIE 

Przy wyborze płatności mam tylko do wyboru payu i płatność przelewem - (dotpay jeszcze nie konfigurowałem) - nie mam do wyboru za pobraniem - co źle robię proszę o pomoc 

oczywiście shiptopay_v2.1_2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problem z modułem. W sklepie do wyboru jest płatność przy odbiorze lub przelew24 nie zależnie czy wybiorę przesyłkę kurierem za pobraniem czy płatność z góry zawsze mam do wyboru dwie opcje płatności mimo, że w module podzielone jest osobno. Presta 1.6.1.10 jest szansa to naprawić, żeby nie gryzło się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta