Skocz do zawartości
ircykk

[Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nie sprawdzałem działania całego overrida jednakże może pomóc zamiana w pliku /override/classes/PaymentModule:

if (!$this->context->cart->isVirtualCart() && ($this->context->cart->getOrderTotal() > 0) &&  Module::getInstanceByName('shiptopay')->active) {
na

if ($this->context->cart && !$this->context->cart->isVirtualCart() && ($this->context->cart->getOrderTotal() > 0) &&  Module::getInstanceByName('shiptopay')->active) {

Pozdrawiam,
Piotrek

u mnie zapis trochę się różni bo mam

if (!$this->context->cart->isVirtualCart() && Module::getInstanceByName('shiptopay')->active) {

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stary moduł shiptopay w wersji 2.0 pracuje idealnie, u mnie pracuje na prestashop 1.6.1.6 oraz 1.6.1.17
Mam płatności: przelewy24, płatność przy odbiorze i przelew.

Załączam ten moduł, jest tam też mod. dla virtual product.

shiptopay.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, posiadam wersje1.6.1.16  zainstalowany moduł korporacji kurierskiej + dotpay 2.2.8+ powyżej ściągnięty moduł shiptopay , wszystko działa do momentu płatności gdzie dostaje komunikat "Moduły płatności nie zostały zainstalowane". Nawet gdy zostawie sam przelew bankowy, bez dotpay, dostaje ten komunikat .  https://imgur.com/5XdKy20https://imgur.com/H4IeZEA Za każdym razem czyszcze pamięc podręczną. Już nie wiem co z tym robić 3 dzień siedze i nic, ktoś chętny pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dotpay nadal nie działa, za to przelew bankowy zaczął działać.:? .

Dobra zaczeło działać:grin:, u mnie zadziałała wersja Ship2Pay v2.1 - przez addonsPresta.com   nie odrazu, nie wiem tak naprawdę gdzie leży problem, ale kilkukrotne instalowanie modułu dotpay pomogło. Nie wiem czy to przypadek ale po zmianie na nowy pin, nagle zaczeło działać. Druga sprawa, kolejność konfiguracji modułu dotpay, najpierw id i pin bez opcji zawansowanych, moduł krzyczał że mam złe hasło i login?(chodz wpisywałem wiele razy).  po wpisaniu w opcjach zawansowanych loginu i hasła api zaczeło działać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta