Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep z tabletami

sklep tablety elektronika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kazunarii

kazunarii

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • PrestaShop:1.6

Napisano 29 sierpień 2014 - 12:05

Witam serdecznie,

Otworzyłem sklep z tabletami. Może produktów jeszcze dużo nie ma, lecz z czasem będzie ich o wiele, wiele więcej. W tej chwili chciałbym się skupić na tym, co można poprawić, usprawnić lub po prostu wysłuchać zdania innych na temat szablonu i ogólnie całego sklepu.

Owlite

#2 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1443 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 29 sierpień 2014 - 14:43

Taki absolutny minimalizm, za to świetny regulamin. Rzadko się zdarza taki.

Tylko ten punkt:

6. Korzystanie ze Sklepu Internetowego możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient następujących minimalnych wymagań technicznych:

c) Minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768 pikseli.

Czyli ci co mają 640x480 już nie mogą? ;) /żart

• kazunarii lubi to
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#3 kazunarii

kazunarii

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • PrestaShop:1.6

Napisano 29 sierpień 2014 - 20:23

Dodałem slider oraz mały blok z przesuwanymi małymi obrazkami. Teraz strona według mnie jest pełniejsza.

#4 znc

znc

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 15:24

Ładnie.
Miałem pytać, kto szablon robił, ale widzę, że gotowiec z themeforest. Niemniej dobrze dopasowany.

#5 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 14 kwiecień 2015 - 17:07

dobrze dopasowany to i moze ale bledow..... juz po 1-2 minutach na sklepie znalazlem pare.

np. produkt http://owlite.pl/ond...-v989-octa-core

1. "1 inne produkty tej samej kateogrii" brzmi dziwnie... albo "1 produkt" albo "1 inny produkt" 

2. strzalki slidera nakladaja sie na powyszy tekst (nie dzialaja, bo niby jeden produkt ale skad i po co strzalki)

dalej patrzac, to chyba blog (lewa kolumna "najnowsze wpisy") nie wiadomo do czego i tak poukladane, ze data wieksza od tytylu, rozjechana na dwie linijki, ogolnie ciezko w tym bloku zrozumiec co to i po co. blok "Popularne posty" (ponizej) juz wyglada calkiem inaczej i wiadomo co do czego. (w responsive to samo)

czcionka navbara (szary pasek na samej gorze) o wiele wieksza niz samo menu, a to w ogole ciezko na stornie znalesc, miesza sie w tlumie. czcionka tutaj jak najbardziej do powieskszenia, navbar do pomniejszenia. kryterium wazniosci, ktora czcionka wazniejsza? tutaj juz "czepiajac" sie menu to to jeszcze przykleilbym wraz z koszykiem do top przy zjezdzaniu storny w dol, bedzie wygoniej poruszac sie po stronie.

logo moim zdaniem stanowczo za duze i za duzo wolnego miejsca z lewej prawej. mzoe jakies ladnie wkomponowane grafiki tabletow? bo tak patrzac po samym logo to predzej powiedzialbym, ze to ksiegarnia. sowa od zarania dziejow byla zwiazana z czytelnictwem....

idac dalej: responsive:

wszystko ladnie przetlumaczone ale 'home' w linii breadcrump, w menu rozwijanym (menu) 'categories'.....

na urzadzeniach mobilnych, przynajmniej telefonach wylaczylbym lewa kolumne albo przynajmniej zwinal zawartowsci zostawiajac tylko tytuly blokow bo przewija, przewija, przewija sie strone a produktow nie widac....

przy rozdzielczosci ponizej szer. 768 pojawia sie dziura w gridzie produktow. liczone sa na 3 w rzedzie a pojawiaja sie dwa. w navbar koszyk tez przeskakuje do kolejnej linii, raczej niepotrzebnie.

to tak jak pisalem, z kilkuminiuowego rozgladniecia sie po stronie.... zapewne wynalazby jeszcze  wiele, niby drobnostek, ale na takie szczegoly, przede wszystkim w sklepach z branzy elektronicznej (informatycznej) klienci zwracaja najwieksza uwage.

tez jeszcze przelecial mi przez oczy w konsoli jakis blad powodowany z 'zopim'a ale nie chce mi sie go dokladnei szukac teraz. moze kolejnym razem ;)

design4VIP z innej strony...

#6 endriu107

endriu107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 984 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 18:05

Ktoś odgrzebał stary temat i kolega dał sie podpuścić :D

#7 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 07:13

ano rzeczywiscie, stary nie stary, ale bledy obecne ;) bedzie dla innych na co powinni zwracac uwage ;)

#8 endriu107

endriu107

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 984 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 13:55

Ja mam taki nawyk że jak ktoś pisze dopiero pierwszy, drugi czy trzeci post na forum to może być spamer i wtedy przeglądam daty i co odkopała taka osoba :D

#9 design4VIP

design4VIP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 16:39

jakbym mial sie tak nad wszystkim rozgladac..... nie ma czasu, jest pytanie czy problem, jest odpoweidz i spadam na inne forum lub do roboty ;) ktos napisal, ze ladny to go wyrowadzilem z bledu ;) znaczy sie, moze i ladny ale wiecej bledow niz tej ladnosci :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sklep, tablety, elektronika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl