Skocz do zawartości
d4b

[Moduł] Nowy darmowy moduł zakupów bez rejestracji (Pres

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy i kolezanki. U mnie sprawa wygląda następująco: tłumaczenie z panelu odpada!! Po wprowadzeniu dowolnego tłumaczenia wali się na łeb (delikatnie mówiąc) cały jezyk. Można to oczywiście zmienic w samym pliku - metoda łopatologiczna.

Teraz coś innego. Oczywiście nie mam takiej wiedzy - mam pomysł.

Do wszystkich - zakup bez rejestracji.

Borykamy sie wszyscy z tym, że napisywana jest baza danych (odtworzenie dla danego klienta wygenerowanego "losowo" hasła graniczy z niemożliwością).

Usuwanie z bazy danych nie każdemu przychodzi łatwo lub wali się na łeb na szyję cała reszta (patrz pierwsze 2 zdania postu).

Przechodząc do meritum.

Mam jednak rozwiązanie (lekkie pokłony do ircykk w następnym zdaniu). Moim zdaniem banał!!!!

W module pwr zamiast w okienku e-mail (rzeczywisty) należy na stałe wstawić: [ ]@****.pl gdzie w nawiasach kwadratowych należy pozostawić klientowi wybór wstawienia dowolnego ciągu znaków (Sz.P. ircykk potrafi to zrobić) np ciąg może być uderzeniem w klaiwaturę pięścią. Oczywiście można to ukryć, żeby klient tego nie widział.

Zamist **** dać dowolność każdemu z nas ustawienia tego (znowu pokłony do ircykk - zrobione tak w module allegro).

W zamian tego nalezy jedno z okienek np województwo mienić na dopisanie maila (troszkę utrudni odpiswanie i powiadomienia lecz coś osztem czegoś.

Zastanówcie się wszyscy nad tym rozwiązaniem - moim zdaniem ułatwi życie!

;) przepraszam za długi post.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja nadal nie bardzo rozumiem, w czym problem.Jest kilka działających rozwiązań.A tłumaczenia są w PA - tam się tłumaczy i nigdzie indziej!adam76: daj mi dostęp do PA i prześlij mi na PW login i hasło. Nie uwierzę póki nie zobaczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

przypomnij mi na pw w poniedziałek ;d jak bede w pracy to załatwię, teraz nie dam rady bo kończę za 2min

Witaj sh0tekNie moge odezwac sie do Ciebie na PRIV poniewaz nie mam do tego uprawnien an tym forum. Bede wdzieczny jak odezwiesz sie do mnie na gg 1457987 w sprawie spolszczonej wersji modulu 'zakupy bez rejestracji'.Z gory dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co z błędem po zatwierdzeniu save404 Not FoundThe request /modules/pwr/my-account.php was not found on this server. proszę o jakąś podpowiedź co zrobić aby dzialalo ( chodzi o moduł pwr_03)presta 1.3.1.1dzięki z górypozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

mam takie pytanie, a mianowicie:

pobrałem plik purchase without registration wr_0.3.zip i go wrzuciłem na swoją preste w wersji: 1.2.2.0 to wyskakuje mi taki komunikat:

Fatal error: Call to undefined method Validate::isDni() in /public_html/sklep-arte/modules/pwr/authentication.php on line 39

Co zrobić? Dodam, że pobrałem też plik pwr_0.2 i wystepuje ten sam komunikat.

Proszę o pomoc.

Dziękuję,

Paweł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no to chyba tytuł "górnika roku" przyznamy koledze @artur szerepka

z tym "gornikiem" to bym uwazal... jeszcze barburke i 13, 14, 15..... bedziesz misial wyplacac :D a [rzy "gornik roku" to premia chyba co miesiac :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta