Skocz do zawartości
d4b

[Moduł] Nowy darmowy moduł zakupów bez rejestracji (Pres

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie podobny problem?wybieram zakładanie nowego kąta, wpisuje adres e-mail i daję dalej, pojawia się formularz do uzupełnienia danych i tu nic nie wypełniam i daje wyślij, formularz się przeładowuje z komunikatem że jest złe hasło, ale również zmieniają się pola do wypełnienia - nie ma już hasła do podania (załadował się formularz zakupów bez rejestracji)może jakieś sugestie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kollek: Niestety, a w zasadzie stety zakupy "bez rejestracji" zawsze polegają na cichej rejestracji. Różnica polegała na tym, że klient nie dostawał na maila linka do kliknięcia potwierdzającego rejestrację - kiedyś wszystkie sklepy takowe linki wysyłały. Kiedy wprowadzono pomysł zakupów "bez rejestracji" obroty sklepów wzrosły.Dziś człowiek jest leniwy - im mniej klikania tym krótszy czas nad zastanawianiem się w temacie rezygnacji z zakupów.Klient robiący zakupy "bez rejestracji" ma takie same prawa jak ten co się rejestruje. 10 dni na zwrot towaru, możliwość reklamacji, etc.Jak sobie wyobrażasz z jednej strony wysyłkę towaru bez dopisywania danych klienta do bazy? Klient i Ty mają tylko otrzymać e-mail z zamówieniem. Może skoro Klient nie chce istnieć w bazie SQL to może również i nie chce istnieć w Twoim Outlook/Thunderbird. Zrobić zakupy bez pozostawienia śladu - nie da się niestety.I najważniejsze. Zakupy np kartą kredytową i "bez rejestracji". W jaki sposób tego dokonać jeśli nie istnieje Id transakcji? :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie działa, tylko mam problem z polskimi znakami.

Zmieniłem w pliku pwr.tpl te angielskie zwroty na:

"Szybkie zamówienie"

"Złóż szybkie zamówienie", itd.

i wtedy nie wyświetla nic. Natomiast gdy zmienię ó na o to zwrot pojawia się.

Fragment kodu wygląda tak:

<fieldset>    <h3>{l s='Szybkie zamówienie' mod='pwr'}</h3>    <h4>{l s='Złóż szybkie zamówienie' mod='pwr'}.</h4>    <p class="submit">      {if isset($back)}<input type="hidden" class="hidden" name="back" value="{$back|escape:'htmlall':'UTF-8'}" />{/if}      <input type="submit" id="SubmitPWR" name="SubmitPWR" class="button_large" value="{l s='Potwierdź' mod='pwr'}" />  </p>  </fieldset>

Wiadomo, że to coś z kodowaniem. W innych częściach sklepu nie mam takich problemów. Zasugerujecie gdzie szukać rozwiązania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie, nie przekopałem się jeszcze przez wszystkie wątki, można tutaj ograniczyć ilość pól które chcemy wypełnić ? właśnie stawiam sklep/restauracje z zamówieniem online na wynos ;) potrzebował bym tylko imie, nazwisko, adres, tel, reszta mnie generalnie nie interesuje.Ktoś już zmieniał te pola ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobra a inaczej zapytam, bo mogę się dokopać do pliku tpl, pozbyć się pól lub zrobić je niewidocznymi ;) to nie problem, ale jak np. odznaczyć żeby pole nie było obowiązkowe ? z poziomu pliki tpl mogę to wyłączyć czy powinienem poszukać tej opcji w innym miejscurozumiem że jest tak class="required text" dla wymaganych i class="text" dla zwykłych, ale czy zmiana wystarczy ? jutro pewnie spróbuję ale dziś pytam bo nie chce namieszać zabardzopozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uprzejmie dziękuje, jednak mam pytanie

protected	$fieldsRequired = array('id_country', 'alias', 'lastname', 'firstname', 'address1', 'postcode', 'city');

nie ma tutaj zmiennej email, a maila również nie będę wymagał, to jest jeszcze zaszyte w innych plikach ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Moduł działa jak trzeba, lecz całą polską wersję językową szlag trafił. Nie wiem co ma dalej robić, bo ręczne !Już jest oki.Jest jenak problem z tłumaczeniem:Z Panetu tłumaczenie pwr nie działa a jeśli zacznę tłumaczyć na sztywno w pwr.tpl zmienia mi język w niektórych modułach .Może zna ktoś rozwiązanie problemu lub może udostępnić przetłumaczone pwr?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Moduł działa jak trzeba, lecz całą polską wersję językową szlag trafił. Nie wiem co ma dalej robić, bo ręczne !Już jest oki.Jest jenak problem z tłumaczeniem:Z Panetu tłumaczenie pwr nie działa a jeśli zacznę tłumaczyć na sztywno w pwr.tpl zmienia mi język w niektórych modułach .Może zna ktoś rozwiązanie problemu lub może udostępnić przetłumaczone pwr?

Dołączam sie do prośby.Wszystko śmiga ładnie ale po angielsku pozostaje:fast checkoutpurchase without registering make purchaseJak to zmienic na jezyk polski?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja ten tekst zmieniłem w kodzie w pwr.tpl bodajże, wiem że to tak nieładnie, ale było szybciej ;P

Tam z tego co widze niema co edytowac... Jakbys mogl mi podeslac ten modul lecz spolszczony to bylbym dozgonnie wdzieczny.Dziekuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta