Skocz do zawartości
xenaxx

Nowy szablon problem przy instalacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kupiłam nowy szablon "Alysum". Zaczęłam go instalować poprzez moduł iimport/export (v2.8.1-themeinstallator). Po załadowaniu poprawnego pliku do mojej wersji presty 1.5.4.1, gdy doszło do miejsca dokumentacja, kliknęłam Next. Niestety nie ukazała się lista pod tytułem : The folowing modules have been Installed: tylko całkiem co innego.W załączniku zrzut ekranu.Poradzono mi abym odinstalowała wersję import/export 2,8 i zainstalowała wersję 2,5.Po odinstalowaniu wersji 2,8 zainstalowałam wersję 2,5 . Niestety nadal wyskakuje ta sama informacja co poprzednio. Proszę o pomoc,zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Support mi odpowiedział tak:

Hi. I suppose the latest "theme installator" version does not support your Prestashop version.
Try this module version 2.5 (delete your version and install this one). I hope it will help https://www.dropbox.com/sh/4cs2nkkazjira1f/AABVoxLzzDbOofO86ijuXEvna

Ja to wszystko zrobiłam i nic. Proszę mi pomóc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ircykk - w świetle tego co jest na screenschocie - masz zduplikowany wpis w bazie danych dotyczący określonego id modułu (193) może pomóc ingerencja w bazę, ale nie o to chodzi w themsie za który się płaci..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę tu ale nie znalazłam podobnego tematu. Mam problem z tym themeinstallatorem. Otóż nie mogę go w ogóle zainstalować. Próbowałm z poziomu panelu administracyjnego, albo wrzucająć przez ftp na serwer ale w żadnym z tych przypadków moduł nie pojawia się poźniej na liście modułów, presta go nie widzi. Mam starą wersje 1.4.4.1. Pomóżcie proszę, bo już przeszukałam wiele forów i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi...........

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×