Skocz do zawartości
michalmikolajczyk

Moduł podobny do facebook fan slider - wartość koszyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o informację czy ktoś z kolegów na forum wie gdzie mogę kupić lub komu mogę zlecić napisanie modułu który zachowa się tak jak ten pokazany w załączniku.

Dziękuje i pozdrawiam.

 

Jeśli chodzi o takie coś jak zrobiłem tutaj http://robiepiwo.pl/ to mam gotowy moduł, można go oczywiście przerobić.

Kontakt na stronie http://cyfrowejutro.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

uwaga nie polecem tego goscia Filip ostrowski adres biuro@i-presta.pl


 


Nie wywiazal sie zupelnie z umowy ktora byla na poprawe bledow validatora na 2 stronach, oraz wykonanie kalkulatora cenowego.


2 pierwsze zadania - błedy jak byly tak sa, kolejne to poprostu masakra. W trakcje zlecenia wypadl koledze urlop i zostalem z rozgrzebanym tematem po miesiacu i codziennych prosbach jak juz laskawie mi odpisal to pojawial sie kolejny problem. Koniec koncow zostalem z popsutymi plikami w sklepie i wkurzonym kliencie.


 


ps kase jak czlowiekowi z gory zaplacilem - zero poczucia sie do winy. 


 


no w sumie jedna zadanie wykonane - przesuniecie zdjecia o 20 pixeli (jak to powiedzial minuta roboty i tak bylo)


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do validatora została wykonana praca początkowo na stronach głównych sklepów, później poproszono mnie o skupieniu się na kalkulatorze nad którym ostatecznie spędziłem kilkadziesiąt godzin. Poniżej zapis korespondencji mailowej.

 

Proszę bardzo, informacja od użytkownika piotrekmgs na maila  z dnia 18 wrzesień 2014

 

"im prostrze rozwiazanie tym lepsze dla klienta - 

Jesli mozesz podpiac pod panel to super (ustawienie price w produkcje jako wyjsciowa cena) albo cos jakos ;)"
 
A więc zaproponowałem rozwiązanie iż cena będzie obliczana na podstawie ceny podanej w panelu, dodatkowo stworzyłem checkboxa który jeżeli był zaznaczony taki kalkulator na stronie produktu zostanie wyświetlany, na takie rozwiązanie się umówiliśmy i takie zostało wykonane. Później zaczął się mój urlop o którym klient był poinformowany wcześniej, więc nic mi nie wypadło tylko takie miałem plany i klient o tym wiedział. Po powrocie z urlopu okazało się jednak że nie ma być to proste rozwiązanie (tak jak w mailu powyżej) tylko kalkulator ma wyliczać na podstawie wymiarów cenę i taką cenę dodawać do koszyka (w zależności od ilości m2 towaru) - zaproponowałem rozwiązanie by ustawić cenę bazową nie za 1m2 (bo wtedy do koszyka leciały by tylko pełne m2 a nie np. 2.5m2) tylko za 0,01m2 ale okazało się że ilości które wtedy się dodawały do koszyka były za duże i mylące dla klienta, szukałem rozwiązania i byłem gotowy zrobić to wg kolejnych wytycznych klienta nie wspominając nawet nigdzie i dopłacie za taki moduł (mimo że podobny ale jeszcze nie działąjący wg wytycznych kosztuje 400 euro - http://addons.prestashop.com/pl/front-office-funkcje-moduly-prestashop/2942-multi-dimensional-products.html).
 
Na potwierdzenie powyższych słów posiadam całą korespondencję z klientem. Za bezpodstawne oskarżenia o złodziejstwo jeżeli powyższy wpis się nie zmieni do dnia 10 listopada 2014 roku założę sprawę cywilno-prawną. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Archiwum wiadomosci posiadam. Wykonuje wiele zlecen przez siec i tylko tu az taki problem powstal. Polubowne starania z dokonczenia zlecenia - na nic. 

Kolega pomylil chyba kolejnosc o ktora sam pytal, albo robil co mu wygodniejsze bylo (to nie istotne kazdy pracuje jak chce). 

 

Validator - poprawiles jeden sklep po lebkach i zostawiles bledy, a drugiego nie ruszyles.

Zamiast kalkulatora z cena za produkt zrobiles wylicznik miary w metrach kwadratowych. Po pouczeniu Cie nanosileś szereg poprawek ktore niosly kolejne błędy i problemy.

Na wiadomosci odpisywales np 2 dni. wszystkich mam okolo 140stu. Po nocy zostawileś działający sklep online z błędami które rozłożyły całą preste- emaile nie pomagaly wiec dzwonilem po kilkanascie razy, Na kilkadziesiat telefonow jeden tylko odebrales.

Dogadalismy dodatkowa usługe "pobieranie danych" (wymiary podawane w kalkulatorze - pobierane do zamowienia) - odpisalem ze dostaniesz dobrego bonusa jak skonczysz.

 

Jedyne co dobre z całej tej przygody to pokazałeś mi ze jest juz gotowy moduł ktory niby kosztuje 400 euro.

Kupiłem gotowy moduł za 199 euro tutaj http://store.psandmore.com/54/20-product-properties-extension-1540.html

 

i co? okazuje sie ze jest problem z plikami w silniku - poprosilem emailowo przeslij info ktore pliki rozgrzebales bo mam problem - oczywiscie nie odpowiedziales.

Odpowiadasz dopiero jak publicznie uprzedzam przed twoimi "usługami"

 

Na poczatku napisales mi stawke za godzine i oddzielnie za calosc zlecenia z informacja ze całość jest do lekkiej negociacji. Odpisałem ze cena mi pasuje i przelałem Ci całość na Twoje konto. W chwili gdzie wiedziałem ze nie potrafisz sie wywiazać ze zlecenia poprosiłem o zwrot należności - niestety zostałem z błedami z validatora, błedami w samym silniku po ingerencji, straconym czasem, no i najmniej bolaca mnie sprawa to pieniądze.

 

Teraz straszysz tu sadami i nie wiesz na co sie porywasz - ja oficialnie Cie informuje ze nie zostawie od tak tego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłeś klikanaście razy :) ciekawe, mam nadzieję że to też możesz udokumentować. 

 

Co do

 

"Polubowne starania z dokonczenia zlecenia - na nic. "

 

Mail z 23 października 21:55 ode mnie do użytkownika piotrekmgs

 

"Ty ciągle upierasz się że ja tego zlecenia nie chcę wykonać, ale ja chcę je dokończyć tylko uwierz mi to na prawdę wymaga trochę więcej czasu. Wierz mi lub nie ale dziennie poświęcam na to sporo czasu, powiedziałem że to zrobię więc tak będzie, gdyby dało się to szybciej rozwiązać to tak by było ale niestety po urlopie mam parę innych rzeczy na głowie i nie mogę całego swojego czasu poświęcić tylko na jedno zadanie (chociaż to jest priorytetowe)."

 

jeżeli uważasz to za wymigiwanie się od wykonania zlecenia - twoja sprawa.

 

Co do kasy to przelałeś ją z góry, ja o nią nie prosiłem, zawsze rozliczam się po skończonej pracy (co może potwierdzić kilku użytkowników tego forum) - jak widać gdybyś nie przelał jej wcześniej to po zakończeniu naszej "współpracy" został bym z niczym tylko dlatego że nie potrafiłeś opisać czego tak naprawdę potrzebuje twój klient.

 

Co do porywczości to daruj sobie współprace z innymi ludźmi bo widać nie masz do tego głowy skoro nie jesteś w stanie opisać potrzeb swoich tudzież swojego klienta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

emailowo kolega bawi sie w lekarza wyjezdzajac od waraitaow a to ja mam wrazenie ze pisze z dwoma osobami ;)

Zlecenia podjołeś sie18ga wrzesnia i sam wklejasz swoja odpowiedz z 23go pazdziernika.

Stawka z zlecenie byla z gory ustalona tak jak sam termin ustaliles czyli 18-go wrzesnia dogadalismy sie i 22-go wrzesnia mialo byc gotowe.

23go pazdziernika dalej wysylales zwodzace emaile tak jak ten wyzej ze " ja sie upieram ze Ty nie chcesz wykonac zlecenia" - wrecz przeciwnie bardzo sie upieralem rzebys skonczyl.

 

W dniu 17 października 2014 17:19  

Filip teraz powaznie.

Okresl sie czy i w jakim terminie wykonasz zlecenie. Stracilem duzo czasu - to nie jest zabawne. Traktujesz zlecenie jak jakis zart siadasz do tego dorywczo i popelniasz te same bledy, kilka krotnie robiles ta sama poprawke. Przeczytaj po lebkach nasze emaile - ja pisze z jedna osoba wogole czy z 2woma? Prosze o konkret do jutra do 10 rano.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnia 22 pazdziernika -  Filip znowu bede pisal mase emaili bezskutecznie do soboty i w sobote znajdziesz czas by cos tam zrobic. 
 
Prosze jak czlowieka  i gowno. zalamka jak tu mozna wspolpracowac. 18go wrzesnia start i po miesiacu dalej jestesmy tu gdzie jestesmy.
Od poczatku z kalkulatorem same problemy. Wiem ze nie przewidzielsimy pobrania wymiarow do zamowienia i ze to dorobiles extra (ze mna nie ma problemow jesli chodzi o dogadanie - typu sluchaj troche wiecej czasu potrzebuje i to bedzie kosztowac tyle i tyle bo nie przewidziane bylo to i tamto). Kase dostales z gory i koniec koncow nie masz czasu na dokonczenie zlecenia.
Prosze o konkretna odpowiedz i to kolejny raz. Potrafisz dokonczyc zlecenie? Jaki to bedzie czas?
 
23go pazdziernika juz nie moglem wiecej czytac kolejnych wymówek.

Koniec koncow nie wykonales wogole zlecenia i sie jeszcze wybielasz perfidnie.

 

po krotce to Zlecenie bylo na wykonanie:

1. Kalkulatora pobierajacego dlugosc i szerokosc w milimetrach dla jednego produktu, kalkulator mial wyliczyc cene (cena stala pobierana z panelu) - nie wykonane

2. Poprawa bledow validator 1wsza strona - nie wykonane

3. Poprawa bledów validator 2ga strona - nie wykonane

4. Przesuniecie zdjecia -  wykonane

 

do Twojej wiadomosci moja wspolpraca z ludzmi to dzialalnosc -  Agencja reklamowa dzialajaca w Londynie ktora obsluguje okolo 700 zadowolonych firm. 

 

w zwiazku z tymi problemami zmuszony bylem podjac odpowiednie kroki

pozdrawiam Piotr  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zastanów się co piszesz, moduł był gotowy tak jak ustaliliśmy, to że później wymyśliłeś sobie żeby coś działało inaczej niż początkowo założyliśmy a ja w tym czasie miałem urlop nie jest moją winą tylko Twoją. Chyba że uważasz że powinien wrócić z innego kontynentu z urlopu tylko dlatego bo wymyśliłeś że kalkulator ma działać w całkiem inny sposób. Miej pretensje do siebie nie do mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No masakra

1. Twoj ala kalkulator zliczal zle wymiary, mnozyl zla ilosc produktow - Wersja jaka zostawiles po 23cim pazdziernika nadal jest z bledami bo np zamiast jednego produktu do koszyka Twoje wypociny laduja np 370 produktow zamiast jednego.

2. zlecenie z bledami validator- nie wykonane

3. Zlecenie z bledami validator- nie wykonane

 

Podales konkretny termin, podales konkretna cene i nie wykonales 2 punktow z umowy calkowicie - czy ty rozumiesz ze to Ty nie wykonales zlecenia? Tu sytuacja prawnie wyglada bardzo jasno. Z kalkulatorem jest to zagmatwany temat ale pociagne Cie do odpowiedzialnosci - obiecuje.

 

to tyle juz nie bede odbijal pileczki przez forum 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×