Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Mam problem z koszykiem na preście 1.6.1.23. Produkty dodają się do koszyka. Widzę ich ilość przy ikonce. Natomiast po najechaniu nie rozwija się koszyk a co gorsze po kliknięciu nie ładuje zawartości koszyka i całej reszty niezbędnej do zakupu. Próbowałem i na one page checkaut i na krok po kroku. Nie generuje żadnych błędów js. Przynajmniej nic w konsoli nie wyskakuje. W trybie dev nie widzę nic podejrzanego. Sprawdziłem templatkę i jest ok a i na domyślnej presty jest ten sam błąd. Oczywiście wyczyściłem pamięć podręczną. Usunąłem też porzucone koszyki. Wyczyściłem niepotrzebne statystyki itd, z bazy.
      Może ktoś miał już taki problem i podpowie w czym może być problem
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Netteria.NET
      Firma Netteria.NET oferuje szeroki zakres usług wsparcia dla sklepów zbudowanych w oparciu o PrestaShop. Oferujemy między innymi:
      Wsparcie
      Doradztwo w wyborze rozwiązań eCommerce, serwis sklepów internetowych, (stałe wsparcie techniczne), wsparcie i gwarancje po wykonanym projekcie sklepu. Projektowanie modułów dla prestasop.
      Projektowanie nowych modułów, według ustaleń, dostosowanych do indywidualych zadań, modernizacja oraz aktualizacja działajacych modułów, moduł - niezależny skrypt. Modyfikacje kodu sklepu.
      Wszelkie modyfikacje kodu źródłowego skryptu prestashop, modyfikacje kodu szablonu sklepu internetowgo, naprawa sklepów prestashop, naprawa sklepów "po włamaniu", aktualizacja skryptu do wyższej wersji, optymalizacja (SEO) pod wyszukiwarki internetowe, optymalizacja wydajności działania sklepu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania na temat modyfikacji, rozszerzeń, wsparcia, oraz naprawy dla sklepów prestashop.
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: Prestashop - naprawa i pomoc
      Oferujemy również kompleksowe  wsrożenia sklepów PrestaShop - Budowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop
       
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam mały problem ponieważ moje menu na stronie nie jest "aktywne" i znalazłem już rozwiązanie wystarczy w divie zmienić klasę ale pytanie do was div znajduje się w headerze blocktopmenu bodajże ale mniejsza o to na stronie w podglądzie zmieniłem śmiga potem szukam w plikach no i znalazłem bloktopmenu.tpl zmieniłem co miał być do zmienienia podmieniłem pliki na serwerze a to dalej nie działa. Ktoś wie o co chodzi?
      EDIT: do zamknięcia
      Rozwiązanie:
      themes/default-bootstrap/modules/blocktopmenu/bloctopmenu.tpl (nie wiem jaki plik wcześniej podmieniłem że nie działało )
    • Przez skiracecenter
      Mam mały problem - menu nachodzi na sąsiedni element - slider zdjęć.
       
      Gdzie ustawić, żeby slider zaczynał się poniżej menu, a nie nachodził jedno na drugie?
       
      https://skiracecenter.pl/
       

       
       
    • Przez mua
      Cześć,
      staram się konfigurować nowy sklep na presta 1.7. Nie mogę nigdzie znaleźć opcji z menu bocznym jako kategorii i menu górnym jako odnośnik np do cms'a.

      Ktoś może pomóc, bo wertowałem na 10 stronę i nic 
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×