Skocz do zawartości

Zdjęcie

Straszne, bardzo powolne ładowanie kategorii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 oem

oem

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 17:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przy wzroście ilości produktów strona http://tekmex.kei.pl/presta/ zaczęła strasznie wolno chodzić, a konkretnie kategoria (bo w niej są póki co wszystkie produkty) odzież reklamowa. Bardzo proszę o pomoc, rozwiązanie co jest przyczyną tak powolnego ładowania. Ostatnio czekałem 2 minuty, nie zależnie od szybkości łącza (w kilku miejscach to samo), rozmawiałem z hostingiem i mówią, że praktycznie zero obciążenia jest u nich i łącza, i maszyny także już nie mam pomysłu. 

Z góry dziękuję

• whennaBaw lubi to

#2 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5000 postów
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 06 sierpień 2014 - 18:53

Ustawienia wydajności skonfigurowane? Cache włączone? Co to za wersja?

#3 oem

oem

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 20:48

Wersja 1.6, pamięć podręczna włączona, wszystkie opcje w funkcjonalności ccc są na nie.

Przyczyną jest zbyt duża ilość kombinacji atrybutów i moduł blocklayered. Po jego wyłączeniu sklep śmiga jak burza, tylko zależy mi na tym i myślę jak to rozwiązać.

#4 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5000 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 21:09

A indeksację w layered zrobiłeś? Nie masz czasem włączone wymuszenie kompilacji SMARTY?

#5 oem

oem

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 21:37

A indeksację w layered zrobiłeś? Nie masz czasem włączone wymuszenie kompilacji SMARTY?

Zrobiłem właśnie indeksacje atrybutów ale nie ma poprawy. W SMARTY mam Skompiluj ponownie szablony jeżeli pliki zostały zaktualizowane.

Nawet zrobiłem tak, że w głównej kategorii moduł jest wyłączony i załączyłem go tylko w t-shirt. I teraz tnie tylko t-shirt. Nie wiem co źle robię, mogę podać na PW passy.

#6 ircykk

ircykk

Administrator

• Administrators
  • 5000 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 22:04

Daj _PS_DEBUG_PROFILING_ na true i zobacz co spowalnia najbardziej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl