Skocz do zawartości
oem

Straszne, bardzo powolne ładowanie kategorii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przy wzroście ilości produktów strona http://tekmex.kei.pl/presta/ zaczęła strasznie wolno chodzić, a konkretnie kategoria (bo w niej są póki co wszystkie produkty) odzież reklamowa. Bardzo proszę o pomoc, rozwiązanie co jest przyczyną tak powolnego ładowania. Ostatnio czekałem 2 minuty, nie zależnie od szybkości łącza (w kilku miejscach to samo), rozmawiałem z hostingiem i mówią, że praktycznie zero obciążenia jest u nich i łącza, i maszyny także już nie mam pomysłu. 

Z góry dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wersja 1.6, pamięć podręczna włączona, wszystkie opcje w funkcjonalności ccc są na nie.

Przyczyną jest zbyt duża ilość kombinacji atrybutów i moduł blocklayered. Po jego wyłączeniu sklep śmiga jak burza, tylko zależy mi na tym i myślę jak to rozwiązać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A indeksację w layered zrobiłeś? Nie masz czasem włączone wymuszenie kompilacji SMARTY?

Zrobiłem właśnie indeksacje atrybutów ale nie ma poprawy. W SMARTY mam Skompiluj ponownie szablony jeżeli pliki zostały zaktualizowane.

Nawet zrobiłem tak, że w głównej kategorii moduł jest wyłączony i załączyłem go tylko w t-shirt. I teraz tnie tylko t-shirt. Nie wiem co źle robię, mogę podać na PW passy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta