Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez skiracecenter
      Problem jak w temacie, nie mam pojęcia co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. 
      Zmienił się już po raz drugi od dwóch miesięcy..
      Używam programu eMagioc One do zarządzania treścią, ale nie mogę znaleźć tam żadnych tego typu ustawień.
       
      Jakieś pomysły?
    • Przez emil.m
      Witam,
      mam problem z modułem: https://addons.prestashop.com/en/legal/8734-eu-cookie-law-complies-gdpr-banner-cookie-blocker.html
       
      Mianowicie nie mogę go załadować i zainstalować na moim sklepie. Akcja za każdym razem kończy się errorem jak w załączniku.
      Z żadnym innym modułem nie miałem problemu, ale też ten waży najwiecej bo ponad 9MB. Czy wpływ na to mogą mieć limity wielkości wysyłanych danych? (załączam screen z moimi limitami). Jeśli tak jak je zwiększyć?
      Ewentualnie czy istnieje możliwość wysłania modułu bezpośrednio na server za pomocą command line? Jeśli tak, to jak "sprawić" aby był on później widoczny w modyłach Presta - próbowałem to już zrobić, wrzuciłem do katalogu z modułami, nadałem uprawnienia jak dla reszty modułów, ale w konsoli presty nie był widoczny moduł
      Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
       


    • Przez tiger76k
      witam,
      jestem osobą początkującą, używam Prestashop 1.7.2 Chciałbym zapytać jak powinny wyglądać nazwy produktów, a jak kategorycznie nie
      BMW - X5, srebrny
      BMW - X5 Srebrny
      BMW X5 Srebrny

      innymi słowy czy w nazwach można stosować znaki specjalne jak ! , - 
       
       
    • Przez Alirek
      Witam,
      po zmianie ścieżki katalogu prowadzącej do domeny i zmianie adresu sklepu w panelu (pliki wciąż stoją na tym samym serwerze) wszystko działa poprawnie.
      Sklep przestaje funkcjonować po włączeniu przyjaznych linków i po wygenerowaniu się pliku .htaccess. Wyświetla się błąd 403 na każdej podstronie.  (Wersja prestashop 1.7.5.0)

      Po przywróceniu sklepu na starą domenę tj. http://posciel-sklep.pl/beta i włączeniu przyjaznych linków, wszystko działa bez problemu.
      Ma ktoś może pomysł, co się dzieje, że po zmiane domeny na http://posciel-sklep.pl/ sklep nie funkcjonuje poprawnie? 

      Proszę o pomoc,
      pozdrawiam
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×