Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez tiger76k
      witam,
      jestem osobą początkującą, używam Prestashop 1.7.2 Chciałbym zapytać jak powinny wyglądać nazwy produktów, a jak kategorycznie nie
      BMW - X5, srebrny
      BMW - X5 Srebrny
      BMW X5 Srebrny

      innymi słowy czy w nazwach można stosować znaki specjalne jak ! , - 
       
       
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez skiracecenter
      Cześć,
      mój SCHEMAT URL-I od początku zawiera w sobie EAN13. Wydaje mi się, że tak było ustawione domyślnie.
      Pytanie 1: Czy komuś z Was przydaje się EAN13 w adresach URL? jesli tak to do czego?
      Nie mam wprowadzonego kodu EAN we wszystkich produktach, więc mam pewien bałaga, chciałbym go usunąć.
      Pytanie 2: Czy zmiana w schemacie URL zadziała na wszystkich produktach, czy tylko na nowych, które dopiero będziemy dodawać w przyszłości? 
    • Przez KonradoMoreno
      Witam mam pytanie jak usunąć lub zamienić na inny tekst "Shop powered by PrestaShop." w google, od razu zaznaczam że zmieniłem to w Preferencje>SEO>index na mój tekst a potem w Zaawansowane>Wydajność wyczyściłem pamięć podręczną i wymusiłem kompilacje. Pracuje na wersji 1.6.16

      EDIT:
      Przeczytałem że google i inne serpy potrzebują trochę czasu żeby przetrawić zmianę jeśli ktoś jest w stanie to potwierdzić temat do zamknięcia :)
    • Przez apopo
      Postawiłem nową instalkę sklepu na Preście 1.6.1.18. Niby wszystko jest ok, ale jak próbuję ją przenieść na inną domenę na tym samym serwerze, wyskakują mi błędy.
      Przy wpisaniu adresu sklepu "500 Server Error", a przy próbie logowania się do panelu adm:
      [PrestaShopException]
      Link to database cannot be established:SQLSTATE[42000] [1044] Access denied for user 'xxxx_yyyy'@'localhost' to database 'zzz_aaa.pl'
      at line 102 in file classes/db/DbPDO.php
      97. public function connect() 98. { 99. try { 100. $this->link = $this->_getPDO($this->server, $this->user, $this->password, $this->database, 5); 101. } catch (PDOException $e) { 102. throw new PrestaShopException('Link to database cannot be established:'.$e->getMessage()); 103. } 104. 105. // UTF-8 support 106. if ($this->link->exec('SET NAMES \'utf8\'') === false) { 107. throw new PrestaShopException('PrestaShop Fatal error: no utf-8 support. Please check your server configuration.'); DbPDOCore->connect - [line 319 - classes/db/Db.php] DbCore->__construct - [line 240 - classes/db/Db.php] - [4 Arguments] DbCore::getInstance - [line 66 - config/alias.php] pSQL - [line 329 - classes/shop/Shop.php] - [1 Arguments] ShopCore::initialize - [line 114 - config/config.inc.php] require - [line 36 - admin/index.php] - [1 Arguments] Nie wiem co z tym powinienem zrobić. Proszę o pomoc.
       
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×