Skocz do zawartości


  • Podobna zawartość

    • Przez lukaszz
        Witam,
       
      mam dość nietypowy problem, otóż
       
      co zrobić, żeby zachować kod języka w adresie, ale zachować tylko jeden język? - tzn. tak, by było /pl/, ale bez potrzeby tłumaczenia produktów na inne języki.
      Ewentualnie jak przekierować przez htaccess wszystkie języki na /pl/ tak, by nie było opcji otwarcia innego aktywnego języka poza PL?
       
      z góry dzięki za pomoc
    • Przez klon73
      Przepraszam jesli w niewłasciwym dziale piszę posta
      Pytanie brzmi czy usunięcie języka w adminie prestashop wersja 1.6  skutkuje całkowitym usunięciem tłumaczeń  produktów i kategori  z bazy danych?
      czy ewentualnie można to jakoś przywrócić
       
      Bardzo pilne z góry dziekuje za odpowiedź
    • Przez brabrakadabra
      Dzień dobry!
      Mam sklep prestashop 1.6.9.  w 2 wersjach językowych i 3 walutach. Ponieważ dla różnych walut ceny się różnią, chciałabym kierować klientów z USA, Polski i reszty świata wprost na konkretne waluty.
      Potrzebowuję możliwości wytworzenia konkretnego adresu url, który wyświetlałby
      1) Język polski, walutę PLN
      2) Język angielski, walutę USD
      3) Język angielski, walutę EU
      na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że presta tego nie umożliwi. Są urle tylko dla języków (pl i en) ale jak zmieniam walutę, żadna zmiana w url nie zachodzi.
      Ale może się mylę? Może można takie adresy wygenerować?
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc lub naprowadzenie na rozwiązanie.
    • Przez madomi
      Proszę podsunąć pomysł, jak dostosować kod udostępniania filmu z Youtube aby poprawnie wyświetlał się na urządzeniach mobilnych? Udostępnione filmy poprawnie wyświetlają się na komputerze, a na smartfonach nie mieści się oknie.
    • Przez madomi
      Witam. Mam problem z identyfikacją Tableta Samsung Galaxy Tab 3 przez Prestashop 1.6.0.6. Problem polega na tym że zawsze wyświetlana strona jest w trybie komputerowym i nie da się jej zmusić do przejścia w tryb mobilny. Ze smartfona Galaxy Note 2 jest OK, strona domyślnie wyświetlana jest w wersji mobilnej. W konfiguracji PS jest włączona obsługa Smartfonów i tabletów. Spotkaliście się z takim problemem?  Pozdrawiam
  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×