Skocz do zawartości
olekstar

Hosting pod Prestashop obsługujący PUT,GET,POST,DELETE

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Czy moglibyście polecić mi jakiś sensowny (najchętniej polski, ale niekonicznie) hosting współdzielony prawidłowo obsługujący następujące metody:

• HTTP Method: PUT
  • HTTP Method: GET
  • HTTP Method: POST
  • HTTP Method: DELETE

Okazuje się, że nazwa.pl nie obsługuje metody DELETE, więc zamiast usuwać produkty za pomocą API, muszę je deaktywować!

Jest to trochę chore, bo niepotrzebnie baza produktów w sklepie puchnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

olekstar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez julord
      Witam mam pewien problem mianowicie gdy wchodzę w zakładkę moduły i usługi nie mogę znaleźć modułu Google analytics
      jest tam tylko Google analytics API chyba że czegoś nie wiem ?
    • Przez biuro@biznesownia.pl
      Witam,

Moja firma poszukuje zaawansowanego programisty Prestashop do rozbudowanych i wymagających wdrożeń e-commerce dla naszych klientów. WYmagamy co najmniej 3 letniego doświadczenia w zaawansowanych projektach. Niezbędny jest stały kontakt w godzinach pracy (9-17) przez skype+telefon. Projekty z którymi mierzymy się codziennie to robienie zaawansowanych przeróbek do Prestashop, integracje z ERP po API (REST, SOAP), rozbudowane kreatory produktowe, dopsowanie Prestashop do PSD i innego typu wyzwania.

Pozdrawiam,

Dariusz Tomoń
      biuro@biznesownia.pl
      www.biznesownia.pl
    • Przez dwojod
      jak mam usunąć inne rekordy w innej tabeli bazy danych podczas akcji submitBulkdelete - warunek kiedy akcja jest uruchamiana mam raczej poprawny bo np wysłanie roboczo maila działa, ale próba uruchomienia jakiejś metody nie działa...
      if(Tools::isSubmit('submitBulkdelete'.$this->table) || Tools::isSubmit('delete'.$this->table)) { mail('mail@gmail.com', 'Temat wiadomości', $message); } LUB if ($this->action == 'delete' || $this->action == 'bulkdelete') { mail('mail@gmail.com', 'Temat wiadomości', $message); } metodę do usuwania dodatkowych rekordów z bazy tworze następująco:
      -zapisuję pod zmienną instancję klasy podając parametr id $categorygallery = new CategoryGalleryModel((int)Tools::getValue('id_categorygallery'));
      -wywołuję metodę do usuwania $categorygallery->deleteObj();

w momencie usuwania pojedynczych rekordów ta dodatkowa metoda deleteObj działa
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7500