Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po kilku latach używania shopera postawiłem nowy sklep na prestashop 1.5.6.1 mam do domeny podłączony certyfikat SSL - działał w starym sklepie i jeszce drugim (PS 1.3.1.1) w nowym sklepie jest problem po klkinieciu tekstu "Proszę kliknąć to aby używać protokołu HTTPS przed właczeniem SSL"" pojawia sie pusta "biała strona" w pasku adresu jest zielona kłódka i protokół https. Na forum są podobne wątki ludzie piszą o konieczności zmiany zmiennych ale nic konkretnego. Gdzie to zmienić? To nie jest problem templatki bo zmieniałem na domyślną i jest to samo. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. A swoją drogą to mnie zastanawia dlaczego starsze wersje nie mają problemu z certyfikatem (PS 1.3.1.1) a nowsza już ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyłączyłem razem z kilkoma nieużywanymi modułami i problem pozostał :x   

W PA > informacje konfiguracyjne; mam napisane, że limit pamięci wynosi 250M ale jest też komunikat Parametry wymagane: OK

Parametry opcjonalne: Napraw proszę następujące błędy

• magicquotes

czy to może mieć jakiś związek? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez modic
      Chcę napisać moduł który będzie modyfikował opisy produktów przed ich wyświetleniem, dokładnie to chodzi o dodanie kilku linijek za opisem, ten tekst będzie zarządzany z panelu admina.
      Jest jakiś sposób aby przechwycić opis produktu i zmodyfikować go przed wyświetleniem na stronie produktu ?
      Dodam, że musi być to realizowane tylko przez moduł, żadnych modyfikacji plików.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Chcę zmienić w paginacji linki z ?page=2 na /2/ i tak dalej. W pliku pagination.tpl zrobiłem sobie w prosty sposób 
      {if $page.page===1}       href="{$page.url|replace:'/?page=1':'/'}" {else}       href="{$page.url|replace:'?page=':''}/" {/if}
      nie wiem jednak jak zrobić aby te linki działału bo oczywiście teraz dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale  nie to. Pewnie to w kontrolerze trzeba zmienić i wrzucić do overwrite ale nic jakoś na ten temat nie mogę znaleźć
      Może ktoś coś podpowie. Bedę naprawdę wdzięczny.
    • Przez Netteria.NET
      Witam
      Mam problem z koszykiem na preście 1.6.1.23. Produkty dodają się do koszyka. Widzę ich ilość przy ikonce. Natomiast po najechaniu nie rozwija się koszyk a co gorsze po kliknięciu nie ładuje zawartości koszyka i całej reszty niezbędnej do zakupu. Próbowałem i na one page checkaut i na krok po kroku. Nie generuje żadnych błędów js. Przynajmniej nic w konsoli nie wyskakuje. W trybie dev nie widzę nic podejrzanego. Sprawdziłem templatkę i jest ok a i na domyślnej presty jest ten sam błąd. Oczywiście wyczyściłem pamięć podręczną. Usunąłem też porzucone koszyki. Wyczyściłem niepotrzebne statystyki itd, z bazy.
      Może ktoś miał już taki problem i podpowie w czym może być problem
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez miro87
      Zlecę napisanie modułu importującego produkty i kategorie z hurtowni pfconcept.com do świeżo postawionego sklepu na silniku presta.
      Hurtownia udostępnia pliki XML, z których trzeba pobierać wybrane elementy.
      Więcej informacji i szczegółowy opis zlecenia podeślę po kontakcie na priv.
    • Przez grander
      Witam

Po próbie włączenia ssl na stronie mam problem z powróceniem do wcześniejszego stanu . Teraz przy rejestracji klienta mam informacje ,, połączenie nie jest zabezpieczone " wcześniej tego nie widziałem :/ .

Co zrobiłem .

Włączyłem SSL w prescie oraz skonfigurowałem klucz na moim serwerze do SSL i zainstalowałem ssl tylko na certyfikacie wewnętrznym chciałem mieć na stronie https albo chociaż brak przekreślonej kłódki. Na serwerze mam możliwość wygenerowania klucza i instalacji certyfikatu . Jakoś udało mi sie zainstalować tz certyfikat wewnętrzny a nie urzędowy , ale kłódka nie znikła zrobiło się gorzej klient teraz ma informacje o tym że połączenie jest niezabezpieczone . 

Jak to w końcu jest z tymi certyfikatami płatne są ? Jak zrobić żeby chociaż nie odstraszało klientów dziękuje
  • Przeglądający

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Aktywni użytkownicy

Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

• Statystyki forum

• Tematów
      7 776