Skocz do zawartości

Zdjęcie

Galerie z możliwością przypisania do produktów, katgorii...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 i-meble.eu

i-meble.eu

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 23 maj 2014 - 09:55

Witam

szukam czegoś takiego co bidze działało na zasadzie galerii

W adminie tworze galerie i mogę ją przypisać np. do danej kategorii lub kilku

Od strony frontowej  ta galeria będzie się wyświetlać na stronie danej kategorii

oraz 

W adminie tworze galerie i mogę ją przypisać np. do danej kategorii lub kilku

Od strony frontowej  ta galeria będzie się wyświetlać na stronie każdego produktu przypisanego to danej kategorii..

Czyli coś na zasadzie jedna zbiorcza galeria do większej ilości produktów...

Potrzebuję tego głównie z uwagi na to że standardowo nie ma lub nie wiem jak to zrobić aby przypisywać galerie dla kategorii oraz  skrócenie czasu dodawania fotek... 

mam np. grupę produktów podobnych jest 50 produktów każdy ma po 1-2 fotki a  do całej grupy mam 20 fotek- i te 20 fotek chciałbym zrobić jako galerie......

Proszę o pomoc.

#2 sower

sower

Guru

• Moderatorzy
  • 4212 postów
  • Location3miasto
  • PrestaShop:1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6

Napisano 23 maj 2014 - 10:37

A nie lepiej zrobić to na cechach? 

jak jest cecha przypisana do produktu to wyświetlają się fotki  a jak nie ma cechy przypisanej do produktu to nic się nie wyświetla

z twoimi założeniami za dużo niepotrzebnych kombinacji

468x60.jpg

468x60_pl.gif

QUICK PRESTA SUPPORT:  gg 45116037
SKLEPY  MODUŁY INTEGRACJE  POMOC TECHNICZNA

#3 Rodrigo

Rodrigo

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2014 - 15:29

Jestem nowy tak więc na początku chciałbym się z wami gorąco przywitać.

Zainteresowało mnie pytanie o galerię wyświetlaną na stronie kategorii. Jeśli dobrze rozumiem pierwszą część wątku to chodzi o to aby na stronie kategorii obok listy produktów oraz obrazka ( ilustracji symbolizującej kategorię), znalazła się też galeria zdjęć.

Czy ktoś z was jest w stanie napisać w jaki sposób to uzyskać? Czy jest gotowy moduł pozwalający na coś takiego?

#4 i-meble.eu

i-meble.eu

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 20:03

Cechy to raczej nie bardzo

nie chodzi o same produktu tylko bardziej złożoną czynność..

chcę móc zbudować galerie a potem za pomocą odwołania do niej wyświetlać ją w wybranych prze-zemnie kategoriach - subkategoriach, na stronie produktów które znajdują się w wybranych wcześniej kategoriach..

zakładając mam mam grupę produktów o nazwie ławka i dla tej grupy kategorie ławka 

w takiej grupie produktów mam średnio 20-40 produktów

a kategorii jak ławka mam mieć docelowo ponad 5 000

dla danej kategorii "ławka" mam średnio od 10 do 20 zdjęć

dodając te same fotki do każdego produkty - mija się z celem... nie wspominając o braku możliwości ich użycia przy wyświetlaniu się kategorii....

dodam że coś takiego jak "sceny"=mapowanie zdjęć - można podpiąć pod wybrane kategorie i jak jest pod daną kategorie podpięta jest więcej niż jedna scena to tworzy się galeria w kategorie jednak nie wiem czemu ale sceny wychodzą z użytku to tego nie działają poprawnie na różnych urządzeniach lub wcale nie działają i wtedy galerie się nie wyświetlają.. dlatego chciałbym użyć zrobić coś innego...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl