Skocz do zawartości
And63

Wyszukiwarka ze zdjęciem produktu.

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały mod wyszukiwarki dzięki któremu w wynikach wyszukiwania pojawia się również zdjęcie produktu.

Paczkę należy rozpakować i nadpisać oryginalne pliki.

Dodatkowo trzeba utworzyć klasę zdjęć o nazwie mini ( 50x50px wygląda dobrze) i wygenerować miniatury dla produktu.

Demo pod adresem mojej strony do testów:http://ar.registro.pl/work/

search_photo_1_6_0_6.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie działa wyśmienicie u ciebie, niestety u mnie na testowym 1.6.0.5 coś nie gra, muszę przeglądnąć pliki swojej templatki co jest nie tak. Tak dla jasności plik search.php dodałem do katalogu classes, a plik js do templatka/js/moduły/blocksearch.

Nie byłem również pewny czy miniatury to mini czy mini_default więc utworzyłem oba, jak dojdę co mam nie tak to dam znać.

@ircykk już któryś raz mam tak że jak piszę pod postem i klikam na napisz to nic się nie dzieję i muszę pisać klikając w "odpowiedz" lub w "więcej opcji" i dopiero wtedy działa przycisk "dodaj odpowiedź".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W wersji 1.6.05 działa mod z presty 1.5 - też jest na forum.

Praestashop 1.6.0.5 jednak różni się od 1.6.0.6 - dlatego też powstał ten nowy mod.

Ps. też muszę kliknąć w "więcej opcji" i dopiero pisać, żeby odpowiedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ircykk już któryś raz mam tak że jak piszę pod postem i klikam na napisz to nic się nie dzieję i muszę pisać klikając w "odpowiedz" lub w "więcej opcji" i dopiero wtedy działa przycisk "dodaj odpowiedź".

Hej jaka przeglądarka? U mnie był problem z edytorem ale po wyczyszczeniu cookies wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zasadniczo jedno z drugim nie ma nic wspolnego..... musiales jeszcze cos przekombinowac. Najlepiej wrzuc linka, ogladnie sie zrodlo, moze cos pokaze, ewentualnie sprawdz konsole js i wlacz debugowanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyszukiwarka działa na wersji 1.6.1.2 po podmianie plików w odpowiednim miejscu i stworzeniu "mini" dla zdjęć jak w/w :) Oprócz tego należało wygenerować ponownie miniatury! Bardzo fajnie działa :)

Może ktoś tu wie jak poszerzyć okienko szukaj, bo nie ukrywał, że śmiesznie tekst wskakuje pod spód przy długim opisie :) z góry dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta