Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

    • Przez TNT Market
      Cześć,
      Mam problem po wejściu na stronę produktu w sklepie pokazuję się tylko jedno zdjęcie po kliknięciu na inne zdjęcie ramka ze zdjęciami znika.
      Nie wiem w czym problem proszę o pomoc.
      Strona sklepu:
      http://baletar.pro-linuxpl.com/
      Pozdrawiam.
    • Przez Netteria.NET
      Przejąłem sklep i jest w nim dość dziwny błąd. Mianowicie w panelu administracyjnym w karcie produktu przede wszystki ciągle kręci się loader na przyciskach "zapisz i zostań" oraz "zapisz". Kombinowałem już cały dzień i szukałem po necie i nie znalazłem rozwiązania. Dotatkowo jak nawet uda mi się uaktywnić tak na wydrę te przyciski to mimo że dostaję komunikat że zamiany zostały zapisane to owe zmiany się nie zapisują. Ponad to w zakładce "zdjecia" i "załączniki" nie pokazują mi się one choć produkt ma je przyporządkowane.
      Znalazłem błąd JS który pokazuje się przy wczytywaniu strony produktu pod adminem
      SyntaxError: expected expression, got ',' Dodam że ten błąd występował w weresji 1.6.1.1 i myślałem że może aktualizacja do 1.6.1.20 to rozwiąże ale niestety nic z tego:(
      Ręce mi opadają. Będę wdzięczny za wszelką podpowiedź i wskazówkę
       
      pozdrawiam
      Sławek
    • Przez Inexo
      Witam,
      Poszukuję rozwiązania dla presty 1.6
      Chodzi mi o to by wyciągnąć z presty dane statystyczne, które mówią:  który klient kupił określony produkt.
      Czyli np. wybieram produkt i pokazuje mi który klient go zakupił.
      Niestety nie dostrzegam (chyba że nie widzę) takiej opcji w standardowych statystykach presty.
      Czy istnieje taki moduł lub inne rozwiązanie, które dostarczy mi owych informacji?
      Za pomoc z góry dziękuję
    • Przez Konndziu
      Witam i proszę o pomoc. Przy dodawaniu produktu po 10 sekundach pojawia się taki komunikat:

       



       

      Dzieje się tak zapewne z powodu owej zakładki w panelu dodawania produktu:

       



       

      Pytanie - jak zlikwidować tę zakładkę w dodawaniu produktu ponieważ myślę, że jest ona powodem błędu przez który nie da się tych produktów dodawać. Dodam, że w pliku AdminProductsController.php który z tego co kojarzę jest odpowiedzialny za dodawanie produktów w panelu admina nie ma żadnej wzmianki o owej zakładce więc jakim cudem jest ona w tym panelu? Doszedłem do informacji, że jest to element pluginu SimpleBlog od PrestaHome - ale żaden taki plugin nie jest zainstalowany na moim sklepie oraz nie ma żadnego śladu w plikach po takim pluginie.

       

      Błagam o pomoc. Pozdrawiam

    • Przez addd
      Witam,
       
      Czy istnieje możliwość usunięcia załącznika z serwera i z listy w backoffice? Wszystko ilustruje załącznik.
      Przeszukałam googla i fora i nic...

  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×