Skocz do zawartości
scotty00

Poszukuje Moduł Notatki dla Sprzedawcy

Rekomendowane odpowiedzi

Określę co wymagałbym od modułu, może taki istnieje.

Modul w BO

Produktu nie ma na stanie, klient dzwoni i prosi o wysyłkę lub info jak bedzie dostępny.

Wybieram produkt, do którego chcę zrobic notatkę, że ten a ten klient to chce kupić, dane klienta kontakt itd

Jak produkt bedzie juz na magazynie dostaje komunikat o dostępnosci i info na maila lub w BO wyświetla sie info.

Wiem ,ze istnieje powiadom mnie kiedy bedzie dostepne, ale musialbym zewnetrznie robic dodatkowe notatki, jak juz uzbiera sie kilkanascie spraw, może być juz klopot,

widział ktoś z kolegów taki moduł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

powiadomienia o zamowieniu dzialaja znakomicie, kontakt z klientem również.

chodzi mi jak napisalem tylko o wewnetrzne notatki dla mnie,

Gdzie wedlug ciebie moge dodac takie info, oprócz karty produktu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli chciałbyś zdublować już istniejącą funkcjonalność i postawić ją niejako na głowie, by opierać się nie na produkcie który klient chciałby kupić a na kliencie.

Zauważ tylko, że wykorzystywanie istniejącego mechanizmu jest znacznie prostsze: dopisujesz maila, a najczęściej robi to już klient będąc w sklepie, do tabeli Customer_out_of_stock oraz kod produktu/atrybutów - sklep sam zadba o kontakt z klientem gdy Ty uzupełnisz stany.

Poza tym, masz pełen podgląd na "zachciewajki" klientów i nie musisz tracić czasu na ich obsługę <- klienci robią to sami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no własnie problem w tym , ze ma to byc notatka dla mnie, nie zwiazana z kontem klienta.

musze miec tylko mozliwosc dodania do produktu informacji / notatki np numer telefonu, nazwisko , adres

bo nie zawsze klienci zamawiaja przez sklep, tylko telefonicznie.

Jak produkt po aktualizacji sie pojawia w sklepie, to chcialbym dostac na maila powiadomienie z ewentualna trescia notatki.

Tak informacje bede mial automatycznie na poczcie, a jak dostane powiadomienie o dostepnosci produktu to i tak bede szukal recznych notatek, żeby móc sie skontaktowac z klientem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta