Skocz do zawartości
KrisuRz

Blog - plblog 1.1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu w postach myślniki zamieniają się w znaki zapytania. Złe kodowanie? Szukam też gdzie zamienić nagłówek All posts na BLOG, zmienić czcionkę tytułów postów, usunąć 0 coment a read more zmienić na czytaj więcej bo nie mam tego w tłumaczeniach http://mediplus.pl/blog/all-post.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tłumaczenie masz na pewno w Lokalicacja > Tłumaczenia > tłumaczeniach zainstalowanych modułów > sprawdź pod różnymi skórkami jeśli masz więcej niż jedną.

Spotkałem się z przypadkiem pojawiania się dodatkowych ? w przypadku kopiowania tekstu, podejrzewam że problem leży po stronie języka kodowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok tłumaczenia faktycznie znalazlem w tłumaczeniach modułów a znaki zapytania zmienie ręcznie po kopiowaniu. A mogę Cie jeszcze Endriu pomęczyć w sprawie tych tytułów postów? Widzialeś jakie mam beznadziejne? Gdzie by to pozmieniać na normalna czcionkę i większą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W pliku modules/plblog/frontent/css/style.css

.pltitle h2 {

Jeśli chodzi o usunięcie "0 komentarzy" to musisz zrobić to w pliku tpl, poza tym dodałbym możliwość wejścia w post klikając w tytuł, samo kliknięcie w "Czytaj więcej" może zniechęcić klientów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dodałbym możliwość wejścia w post klikając w tytuł

co mam dopisać i w jakim pliku? :)

ja to kompletnie zielony jestem a wszystkie przeróbki to metodą prób i błędów ale tego to sam nie wymyśle raczej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta