Skocz do zawartości
dwojod

Sklep z obuwiem

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka sklep prezentuje się ładnie ;)

Wiem co ewentualnie może lekko drażnić klientów (patrz np. mój szef) - załącznik - wyrównaj wysunięcie do podświetlenia w menu i ten 1px przerwy między menu a wysunięciem :D A tak to ładnie wszystko wygląda!

btw. W zielonej w Gazetce jesteście? :) Bo znajomy zajmuje się składaniem tej gazetki :D

post-6323-1399570719,4_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uwzględnię to niebawem bo plan jest taki żeby uruchomić sklep na 1.5, ale i tak ludzie się gubią, tzn np babeczki dzwonią i nie wiedzą jak kupić bo "na allegro jest inaczej" - uważam że to powszechny problem, jeszcze do tego trzeba dorzucić rodzaj klienta (chodzi o wiek)

tak w zielonej jest stacjonarny sklep ;), czasem się nawet pojawiamy w tej gazetce;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakby to powiedzieć: jaki ten świat mały:P jak by w na miejscu nie było agencji, no ale pewnie byli konkurencyjni

pozdrawiam w takim razie i powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten koszyk po prawo nie daje mi spokoju. Fajnie by było, gdyby można było go jakoś schować. Ten guziczek, żeby przejść na górę strony też wydaje mi się niepotrzebny. Poza tym zmieniłbym tylko słownictwo z "wyprzedaż" na "promocje" i z "kup" na "dodaj do koszyka", ale to kwestia marketingu, nie grafiki. Graficznie sklep prezentuje się elegancko i schludnie. Nawet zaryzykowałbym polepszenie grafik produktów, np. dodanie wyraźniejszego paska między ceną a obrazkiem.

Podoba mi się gg z lewej, intuicyjne kupowanie i tagi (chociaż zmniejszyłbym wielkość czcionki). Brakuje mi tylko jakiegoś miejsca, gdzie mógłbym zobaczyć absolutnie wszystkie produkty. Ale to nie jest jakiś wymóg, tylko moje osobiste preferencje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam, że podoba mi się grafika, poza tym sama strona bardzo przejrzysta. Widzę, że pomysł na sklep internetowy z butami jest dość popularny.

http://www.eservice.com.pl/

Popularny czy nie - trzeba było zrobić:)

btw: otwierasz stronę w chromie czy FF? Jeżeli w chromie - powiedz czy jest ok czy są jakieś błędy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta