Skocz do zawartości
ircykk

[MODUŁ] Pricewars

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak ceny po rabacie?domyślnie chyba jest wysyłana aktualna cena produktu - gorzej z poprzednią ceną - czyli tą z przed obniżki bo chyba nie wysyła ci pierwotnej ceny z przed obniżki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,mam preste 1.4.6.2 i zainstalowany moduł pricewars. Niestety ceno zwraca błąd wczytywania pliku - Ceneo (Nowy XML). Od obsługi ceneo otrzymałem następującą informacje:"W Pana pliku brakuje znacznika z wagą (weight), przykładowy fragment koduDodatkowo cena powinna być z dwoma miejscami po przecinku tzn. po kropce.Proszę poprawić dane i powinno być OK."Nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Czy ktoś pomoże?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może głupie pytanie, ale początkujący jestem.

Próbowałem integracji z Ceneo i otrzymałem od nich po paru godzinach informacje:

"Kod producenta

Brak kodu producenta uniemożliwia integrację oferty. Jego podanie jest niezbędne do prawidłowej identyfikacji produktu i poprawnej integracji."

O jaki kod chodzi? EAN - bo jego nie mam dodanego do wszystkich produktów.

Korzystam z:

Presta 1.4.4.1

PriceWars 1.9.0 barghest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki! To czeka mnie trochę roboty.

Mam jeszcze 2 pytania

Nr referencyjny dostawcy - mam sobie jakiś dowolny wymyślić?

Kod EAN - co z towarami, które takiego kodu nie posiadają lub ja go jeszcze nie znam, bowiem towary są na zamówienie i nr będę znał jak ktoś zamówi ten towar. Też mogę sobie wymyślić? Ceneo nie będzie się czepiało?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ad.1 w sumie tak

Ad.2 - każdy produkt (albo prawie każdy) posiada EAN więc poproś dostawcę o te kody lub wyszukaj sobie w jakiejś bazie (na pewno znajdziesz w necie;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Moduł pricewars używam w wersji Prestashop 1.4.8.2. dla sklepy24(dla ceneo i pozostałych nie sprawdzałem)

W wersji 1.5.2.0 również działa, tylko w kategoriach dodatkowo pokazuje kategorię Home, pomimo ustawienia jako domyślnej np:torebki

Home/torebki

Może ktoś wie jak zmodyfikować pricewars.php, aby generowało tylko domyślną kategorię bez dodawania kategorii Home.

W załącznikach:

pricewars pod Prestashop 1.4.8.2 i 1.5.2.0

Pozdrawiam

P.S. Udało się przetestować moduł PriceWars 1.9.5 barghest na Prestashop 1.5.2.0 składnia jest poprawna dla sklepy24.

pricewars 1_4_8_2.zip

pricewars 1_5_2_0.zip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mam problem z procewars. Ceneo prosi mnie o pojemność produktów dla kosmetyków. Próbował ktoś może dodać dodatkowe pola do xml jeżeli pojemność mam zdefiniowaną w features w 1.4.7.5.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mam problem z procewars. Ceneo prosi mnie o pojemność produktów dla kosmetyków. Próbował ktoś może dodać dodatkowe pola do xml jeżeli pojemność mam zdefiniowaną w features w 1.4.7.5.

Spróbuj modułu PriceWars 1.9.6 barghest.

Ja z niego korzystam w wersji presty 1.5.3 i jak na razie to się sprawdza tylko że korzystam ze sklepy24.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Mam pytanie, dość pilne.

W Ceneo chcą aby w pliku XML była jeszcze podana ilość szt. w opakowaniu.

Mam ją podaną w każdym produkcie jako cecha.

Jak to dodać do pliku XML?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

A jaj nieco inne pytanie:

Czy jest możliwość dodanie stanu dostępności produktów wg specyfikacji Ceneo?

avail - dostępność produktu. Dostępne opcje [1, 3, 7, 14, 99] gdzie: 1 ? dostępny, sklep

wyśle produkt w ciągu 24 godzin, 3 ? sklep wyśle produkt do 3 dni, 7 ? sklep wyśle produkt w

ciągu tygodnia, 14 ? produkt zostanie wysłany nie wcześniej niż za tydzień, 99 ? brak

informacji o dostępności ? status ?sprawdź w sklepie?.

Obecnie w Pricewars mam ustawiony jako wymuszony na 1, więc wszystkie produkty są jako dostępne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta