Skocz do zawartości
ircykk

PRESTASHOP ALLEGRO INTEGRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.co do 22% to niewiele zmienia :) , ale Pan @kollek prowadzi 2 lata firmę i nie zna polskiego prawa, które mówi wyraźnie, że cena podana ma być ceną BRUTTO w przypadku podawania cen netto ma być to wyraźnie zaznaczone :) , co nie zmienia faktu że w rozmowach ofertowych pomiędzy firmami stosuje się ceny netto :)Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad tą integracja ale chciałbym poznać opinie od osób które już posiadają ten moduł, jakie są plusy i minusy używania, z uwagi iz allegro robi dość często zmiany i jak to wygląda z niezawodnością modułu, chciałbym za pomocą tego programu wstawiać po 1000akcji, jak myślicie jest to dobre narzędzie którzy aktywnie wstawiających towar na allegro??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje w tym module takich 2 opcji:jak np daje wystawianie hurtowe danego katalogu, i potem na dole ustawia się zbiorczo gdzie maja trafić te aukcje (dobrze by było jak by jeszcze dodatkowa opcja była przy każdym przedmiocie aby sobie osobna wybierać katalog z allegro gdyż często jest tak iż allegro ma bardziej rozbudowany katalog i np w sklepie jest katalog kuchnia a na allegro kuchnia/garnki, sztuce, automaty do kawy itp. )a 2 sprawa, fajnie by było jak moduł by zapamiętywał jaką wybraliśmy kategorie przy danym przedmiocie w poprzednio wystawionej aukcjoczy była by taka techniczna możliwość przy nastepnej wersji aby te opcje były dostepne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

niedługo dopisze opcje zwiększania ceny dla wszystkich wystawianych aukcji.a co do całego katalogu przecież możesz zaznaczyć daną kategorie i wystawić produkty z niej tyle ile Ci sie listuje na 1 stronie. Można to zmienić bo to jest zrobione domyślnie z presty. O nowościach będę informował na forum lub na moim sklepie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam. Funkcja jaka by mnie interesowała to jak kolega wyżej napisał zdejmowanie stanów magazynowych sprzedanych przedmiotów ale również rezerwacja ilości przedmiotów dla allegro. Np. Mamy na magazynie 10 szt wystawiamy 5 które są automatycznie zarezerwowane dla allegro żeby nie było problemów z wysyłką zamówionych na allegro. Z tego co się orientuje chyba nie ma opcji która by pozwalała przez bezpłątne webapi zakońzenie aukcji przed czasem w przypadku zejścia stanów magazynowych w sklepie do 0.Pozdrawiam i liczę na jakąś odpowiedz.Michał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa na robienie rezerwacji przedmiotów dla allegro? wystawiam np 5 i to są zarezerwowane dla tej aukcji. Bo jak pisałem wyżej na sklepie mam 10 wystawiam 5 na allegro, w sklepie sprzedałem 6 a na allegro 5 i mamy zonk.... problem.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×