Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Działam na prestashop dopiero od kilku dni ale chciałbym zapytać dlaczego po przeniesieniu koszyka z header do rightcolumn koszyk traci wyglad z css no i przestaje być tym fajnym ajax'owym koszykiem tylko zwykly badziewiasty z przyciskiem realizuj zamowienie. AA no i przy usunieciu z top kosz zawsze tam zostaje :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chciałbym zapytać dlaczego po przeniesieniu koszyka z header do rightcolumn koszyk traci wyglad z css no i przestaje być tym fajnym ajax'owym koszykiem tylko zwykly badziewiasty z przyciskiem realizuj zamowienie

Pytanie raczej dlaczego usunąłeś koszyk z hooka header?

Przenieść go co najwyżej możesz z top do right column zmiany będą widoczne po włączeniu kompilacji i wyłączeniu cache.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli moduł masz w hooku header i right column? W top wyświetla ci się dlatego że jest on połączony z modułem informacji o użytkowniku. Możesz go ukryć edytując plik blockuserinfo.css

Masz tam teraz tak:

#shopping_cart a {

height: 15px;

padding: 15px 27px 10px 43px;

background: url('img/icon/cart.gif') no-repeat 10px 9px #eee;

min-width: 130px;

-moz-border-radius: 3px;

-webkit-border-radius: 3px;

border-radius: 3px;

display: block;

Zmień display: block; na display: none;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli w module masz włączony ajax, w pozycje koszyk jest w header i rightcolumn powinno być wszystko ok, ewentualnie odinstaluj i zainstaluj moduł koszyka ponownie - jak ajax działa to usuń hook tylko z pozycji top.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kolejne zapytanie ale chyba już coraz bliżej rozwiązania :)

pomoglo odinstalowanie i zainstalowanie jeszcze raz ale teraz po najechaniu na blok z koszykiem i zjechaniu kursorem cały blok z koszykiem znika...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz tam dispaly:none więc znika.

display:? none;?">?

Nie wiem skąd ci się to wzięło, kiedyś radziłem komuś tu na forum żeby zainstalował inny moduł koszyka, pobrał moduł z innej wersji presty zainstalował go i zaczęło mu działać, tobie radzę to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmienilem z powrotem na domyslny koszyk. Usunalem i wrzucilem ponownie z oryginalnymi stylami. Dziala ok poza tym nieszczesnym znikaniem. Wrzuce jeszcze jutro stare style i zobacze przy ktorym bedxie znikal...no i tam bede szukal bledow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta