Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklep z farbami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 saycool

saycool

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisano 15 listopad 2013 - 10:41

Witam,
Właśnie kończę sklep z farbami http://e-farby.pl
Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Mam również pytanie co sądzicie o:
- Wyborze koloru farby http://e-farby.pl/de... ... ksowa.html
czy będzie to zrozumiałem dla klienta, czy jeszcze to jakoś uprościć?
- może trochę przyśpieszyć albo całkiem usunąć efekt spadania koszyka?
- taka wyszukiwarka wysuwana z boku ma sens?
- czy przeciętny użytkownik domyśli się że musi najechać na koszyk aby zrealizować zamówienie czy może wyświetlać (denerwujące) zapytanie po każdym dodaniu produktu?

Tworzenie strony i sklepów internetowych cyfrowejutro.pl polecam również lokalny portal o mieście pajęczno

#2 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 08:14

Ad1. - Moim zdaniem, wystarczyłoby jakoś wyszczególnić wybrany kolor (grubsza ramka może? etc.) a reszta jest jasna. Ad2. - U mnie na chrome czasem działa nierówno - raz szybciej, raz wolniej raz od razu się pojawia. Znając życie, na IE może też tak samo się psuć (if u know what i mean) ;) Ad3. - Imo, jak najbardziej :) Ad4. - Chyba tak, ewentualnie, button w produkcie obok "dodaj do koszyka"

#3 Tler

Tler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 10:12

Zaokrąglenia i takie cienie to domena stron sprzed trzech lat, ale przynajmniej jest z pomysłem i wygląd pasuje do asortymentu :) Przyda się jeszcze jakiś slogan w topie.
Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: [color=#BF0000;]Sprawdź[/color]

Zapraszam na blog o prestashop; pozycjonowanie, spis hostingów, cdn.

#4 rem

rem

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 15:58

takie sugestie moje, albo opinie: 1) w kategoriach oraz dostawcach jest inne "podswietlanie" zakladek; w kategoriiach (cieniowananie + bold czcionki), w dostawcach (podkreslenie)... 2) nie pogrubiałbym czcionki w kategoriach... podwietlenei ladnie wyglada...

#5 saycool

saycool

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisano 18 listopad 2013 - 19:34

Zaokrąglenia i takie cienie to domena stron sprzed trzech lat, ale przynajmniej jest z pomysłem i wygląd pasuje do asortymentu :)

O jakie zaokrąglenia i cienie chodzi? Czego się już nie robi?
Przeglądając tempaltki z themeforest dużo można znaleźć zaokrąglonych, czyżby nie wiedzieli że tak już się nie robi :)

wzr1one i rem, dzięki za opinie, sprawdzę i przedyskutuje z klientem

Tworzenie strony i sklepów internetowych cyfrowejutro.pl polecam również lokalny portal o mieście pajęczno

#6 Eizzy

Eizzy

Początkujący

• Banned
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 13:54

Bardzo fajny design :) Strona z farbami musi być kolorowa, ja jednak zmniejszyłabym ilość tych fal, ale kolorystycznie strzał w dychę :)

#7 felikswh4P

felikswh4P

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2014 - 13:39

Wygląda ciekawie, chociaż mało profesjonalnie - jak sklep z farbkami dla dzieci. Podoba mi się natomiast wybór kolorów. To jest idealnie zrobione, kolory do koszyka dodają się prawidłowo, ale zauważyłem, że trochę przy tym "laguje". Czekałem 20 sekund w firefoxie, aż załapie, że dodałem farbę do koszyka. Dodanie drugiego koloru poszło szybciej. W koszyku brakowało mi przycisku "usuń wszystko", ale mogłem po prostu przeoczyć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl