Skocz do zawartości
clinteast

Z 1.4.4.1 do 1.5.5.0, PA nie zapisuje zmian [ROZWIĄZANY]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zaktualizowałem sklep jak w temacie. Niby działa, ale w panelu administracyjnym jak coś zmieniam to tych zmian nie widać. Za każdym razem, żebym je zobaczył muszę robić ctrl + F5. Jest to strasznie uciążliwe i wymaga bardzo dużo czasu. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje ? Czy można to jakoś poprawić ?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Próbowałem zaktualizować sklep do 1.5.6.0 modułem 1-clicks i przy wybraniu "minor release" pobiera plik zip natomiast zatrzymuje się i pisze "Unable to open zipFile /home/www/pamiatki-upominki.eu/pamupeu/autoupgrade/download/prestashop.zip". Gdy skopiowałem rozpakowany zip do admin/autoupgrade/latest/prestashop to pisze:

Analyzing the situation ...Shop deactivated. removing sample files...

All sample files removed. Now backup files.

Backup files in progress. 8795 files left

Backup files in progress. 8395 files left

error when trying to add /home/www/pamiatki-upominki.eu/js/jquery/ui/themes/ui-lightness/jquery-ui-1.8.16.custom.css to archive js/jquery/ui/themes/ui-lightness/jquery-ui-1.8.16.custom.css.

I na tym się kończy. Dalej jest wersja stara sklepu czyli 1.5.5.0.

Z katalogu admin/autoupgrade/latest/prestashop znikają wszystkie pliki.

Proszę o pomoc, wie ktoś co z tym zrobić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po aktualizacji z 1.4.4.1 do 1.5.6. nie widać było zmian w panelu admina. Znalazłem w preferencje>zdjęcia że mam zduplikowane zdjęcia. Okazało się to po wejściu na category. W panelu wyświetliło mi taki komunikat. Napisało też w którym katalogu one są, bodajże w img/p. Usunąłem te zdjecia (były to zdjęcia z wersji demo) i ponownie wygenerowałem miniaturki. Generuje się je też w preferencje>zdjęcia na samym dole. Potem jeszcze wygenerowałem na nowo plik robots i htaccess. No i wszystko działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta