Skocz do zawartości
mua

Tłumaczenie koszyka na stronie głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam kolejny problem.

na www.tani-woal.pl/sklep na stronie głównej mam problem z tłumaczeniem koszyka po prawej stronie. Zamiast realizuj zamówienie wyskakuje check out. Patrzyłem na tłumaczenia / tłumaczenia modułów ale nie moge tego znaleźć. Jest to wersja 1.5.4.1 standardowy szablon

Bardzo proszę o pomoc dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam do was wielką prośbę ponieważ do teraz nie mogę sobie dać rady.

w kodzie strony głównej zobaczyłem, ze jest to moduł blockcart i zacząłem szukać na ftp i widze kod w pliku

/modules/blockcart/blockcart.tpl czyli z tego co rozumiem bierze tłumaczenie pola checkout z blockcart. Zmieniałem to tłumaczenie 10 razy i niestety tłumaczenie w panelu administratora zostaje, a w koszyku nie.

{l s='Checkout' mod='blockcart'}

Czy możecie mi powiedzieć jak ręcznie zmienić to tłumaczenie? Bardzo prosze o pomoc gdyż jest to spory problem dla mojej grupy docelowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a przy wyborze tego co chcesz tłumaczyć wybierasz TŁUMACZENIA ZAINSTALOWANYCH MODUŁÓW i domyślną templetkę?

A następnie blockcart?

zawsze możesz zmienić tłumaczenie ręcznie albo modyfikując tpl-a albo dopisują do pliku zawierającego tłumaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamień sobie w tpl-u kod:

[url="{$link->getPageLink("]<span></span>{l s='Checkout' mod='blockcart'}[/url]
na

[url="{$link->getPageLink("]<span></span>{l s='Realizuj zamówienie' mod='blockcart'}[/url]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej to w żadnym pliku, zapoznaj się z zapleczem sklepu to unikniesz wielu pytań. W Lokalizacja > Tłumaczenia > tłumaczenia zainstalowanych modułów dokonasz tłumaczenia modułu koszyka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta