Skocz do zawartości
PrestaDesign.pl
  • Ogłoszenia

• ircykk

Aktualizacja forum   21.10.2017

Nasze forum jest w trakcie aktualizacji, jeśli masz jakiś problem z funkcjonowaniem napisz do nas: mail@prestadesign.pl
kstore.pl

Blok nakładania filtrów nawigacyjnych Blocklayered

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujący problem, w sklepie mam produkty z bardzo dużą ilością dostępnych kolorów - np. 60 kolorów.

Wówczas, ponieważ blok nakładania filtrów nawigacyjnych (blocklayered), domyślnie wyświetla się z wszystkimi filtrami rozsuniętymi, blok zajmuje kilka całych ekranów i właściwie zamiast pomagać klientom w nawigacji przeszkadza.

Rozwiązaniem byłaby taka modyfikacja blocklayered, aby domyślnie wyświetlał się ze "zwiniętymi" filtrami - wówczas jeżeli klient chciałby użyć jakiegoś filtra najpierw rozsuwałby żądany filtr a następnie ustawiał jego wartość.

Wersja modułu: 1.3.

Proszę o pomoc, jak zmienić domyślne wyświetlanie bloku - żeby zamiast "rozwiniętych" filtrów uruchamiał się ze "zwiniętymi" filtrami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, Mam następujący problem, w sklepie mam produkty z bardzo dużą ilością dostępnych kolorów - np. 60 kolorów. Wówczas, ponieważ blok nakładania filtrów nawigacyjnych (blocklayered), domyślnie wyświetla się z wszystkimi filtrami rozsuniętymi, blok zajmuje kilka całych ekranów i właściwie zamiast pomagać klientom w nawigacji przeszkadza. Rozwiązaniem byłaby taka modyfikacja blocklayered, aby domyślnie wyświetlał się ze "zwiniętymi" filtrami - wówczas jeżeli klient chciałby użyć jakiegoś filtra najpierw rozsuwałby żądany filtr a następnie ustawiał jego wartość. Wersja modułu: 1.3. Proszę o pomoc, jak zmienić domyślne wyświetlanie bloku - żeby zamiast "rozwiniętych" filtrów uruchamiał się ze "zwiniętymi" filtrami.

najprostszym rozwiazaniem bedzie edycja szablonu (.tpl) i dodanie do poszczegolnych grup tabow z jQuery. zadanie na okolo 10 linijek kodu... poszukaj tutoriali jQ odnosie Tab

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta