Skocz do zawartości
shady1991

błąd integracji z fakturavat2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam mały problem ponieważ chciałem zintegrować program do wystawiania faktur z prestashop, przeczytałem że FakturaVat 2013 ma taką możliwość , pobralem wersje demo, ustawiam dane serwera,moje i żąda bazy mysql a dokladnie sterownika jest przycisk pobierz sterownik, instaluje ale nadal tenn sam błąd czy jest gdzie tutorial jak to krok po kroku zrobić albo jakieś rady? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ok to może jeszcze napisz jaki błąd się pojawia

bo przyczyn zazwyczaj jest kilka od błędów w konfiguracji po brak dostępu do bazy

Tak swoją drogą program dobrze działa (sprawdzane na wersjach 1.4.x)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Loooo to chyba też zrezygnuje w takim razie :( Kurcze chciałbym dobry program do fakturowania który można zintegrować z presta i kurcze aby ktoś opisał jak to trzeba poustawiać te mysql itd...?

A czy polecacie "ifirma" kktora ma integracje z presta jesli chcialbym u nich program do faktur oraz aby prowadzili moja ksiegowosc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja jednak uważam, że program jest ok - mamy kilka instalacji wdrożonych u klientów (jak dobrze pamiętam to coś koło 10) i jakoś nikt problemów nie zgłaszał!!!

Fakt faktem, że trzeba trochę pokombinować, aby podpiąć go do presty ale działa

co do reszty - uwag na opineo - jak ktoś ma jakieś dziwne drukarki z dziwnymi sterownikami, albo namieszane w systemie to i owszem są problemy z drukowaniem - ale po odpowiednim ustawieniu sterownika działa ok.

I aby nie było - to nie jest reklama i nie jestem w żaden sposób związany z autorami w/w programu :D:D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super Dzieki!!!!!!!!!!! Czyli tam ne musze się meczyc z jakims sterownikiem windowsowskim mysql tylko podaje sql z serwera mojego na ktorym mam sklep?

A do tego co podałeś musze jakoś specjalną jakąś wersje aby z presta działało?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta