Skocz do zawartości
ralfbutton

Znikają produkty - moduł bloku nakładania flitrów nawi.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sklep na PrestaShop? 1.5.2.0

Od samego początku moduł Blok nakładania filtrów nawigacyjnych sprawia problemy - działa bardzo kapryśnie

Objawy są takie, że po kilku kliknięciach pomiędzy kategoriami w menu i wejściu do jakiejś kategorii, nie widać w niej produktów.

Wiem, że mogę wyłączyć ten moduł, ale to tylko częściowo rozwiązuje problem ponieważ właściciel chce mieć taki filtr

Czy jestem skazany na kupno jakiegoś płatnego modułu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:) to widzę, że nie jestem sam. Mam Prestę 1.5.1.0 i też jest problem z tym modułem. Odinstalowanie i usunięcie nie rozwiązuje sprawy. System dalej generuje do cashe linki z kategorii z filtrem. Ja rozwiązałem ten problem przez wyłączenie cashe Presty. Przestało to generować złe linki i wyświetlać błąd strony :)

Nadal czekam na rozwiązanie problemu bo bez cashe ładowanie strony wydłużyło się o 0,5sec.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:) to widzę, że nie jestem sam. Mam Prestę 1.5.1.0 i też jest problem z tym modułem. Odinstalowanie i usunięcie nie rozwiązuje sprawy. System dalej generuje do cashe linki z kategorii z filtrem. Ja rozwiązałem ten problem przez wyłączenie cashe Presty. Przestało to generować złe linki i wyświetlać błąd strony :)

Nadal czekam na rozwiązanie problemu bo bez cashe ładowanie strony wydłużyło się o 0,5sec.

Pozdrawiam

Ja o tym cashu pomyslałem wcześniej i go wyłaczyłem ale problemu to nie rozwiązało. Natomiast co się dziwnego dzieje to że, w module kategorii wyłaczyłem (Aktywuj tryb dynamiczny (animowany) dla pod-poziomów) i dzięki temu produkty polecane na stronie głównej się wyświetlają, a wcześniej również produkty się nie wyświetlały w tym module. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta