Skocz do zawartości
otiss

Sklep Saller

Rekomendowane odpowiedzi

Ale opinie o czym?

o standardowej templetce?

czy o tym jak to wszystko nawet na standardowej templetce kiepsko wygląda?

spokojnie, wszystko w swoim czasie.. napisałem żeby uzyskać jakieś informacje od "fachowców", a nie od razu ze to kiepsko wygląda.. Podpowiedz mi co tu zmienić i wtedy inaczej będzie wyglądał temat :) szablonu szukam cały czas, tylko wiadomo że na start chciałbym coś darmowego... tylko że nie moge znaleźć takiego.. :?

Przyjazne url już włączone, dzięki PrestaS :)

Może jeszcze jakies opinie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aby poprawić desing na chwilę aktualną zrezygnowałbym z prezentacji kategorii na poziomej belce i zostawił wyłącznie blok promocji z lewej strony. W miejsce kategorii można dać podstawowe przyciski - strona główna / promocje / nowe produkty / kontakt .. sklep będzie prezentował się o wiele czytelniej.

+ zamieszczenie bardziej czytelnych ilustracji do slidera.. wydaje mi się, że nie są one aktualnie w odpowiednim wymiarze co do samego slidera,

+ grafika w kontakcie - kiepska jakość / wymiar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja powiem tylko jedno - zlecieć wykonanie/kupić jakąś uczciwą templetkę

Modyfikacja standardowej templetki raczej do niczego dobrego nie doprowadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

teraz lepiej? w sumie podoba mi sie ten szablon (nie obchodzi mnie to ze jest standardowy) chciałbym tez go troche ulepszyć i nie wiem czy jest sens kupowac kolory pod ten szablon z http://sklep.pagemaster.pl/pl/tematy-pr ... op-15.html czy powoli klepać cos na nowo ?

prosze o opinie :)

pozdrawiam

Moim zdaniem - wcale nie lepiej - szablon wcale mi się nie podoba, jest "szary bury i ponury"

Jeśli nie umiesz sam zrobić porządnego szablonu, skorzystaj z darmowych fajnych szablonów dla presty.

Zastanów się trochę, otwierasz sklep w necie - musisz zainwestować w towar, reklamę itp itd. W sklep internetowy też musisz zainwestować, jak w każdy inny - na wspomnianym powyżej http://leotheme.com za 99$ masz do wyboru ok 50 szablonów - do wyboru, do koloru.

Zastanów się, czy chcesz być dumnym posiadaczem sklepu internetowego do którego nikt nie wraca, czy chcesz zarabiać...

Decyzję pozostawiam Tobie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta