Skocz do zawartości
karolcia

Zmiana wyglądu górnego menu poziomego

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy jak zastąpić linie oddzielające kategorie w górnym menu poziomym obrazkami. standardowo jest np. strona główna (linia) kategorie (linia) ... itd. a ja chcę strona główna (obrazek) kategorie (obrazek) ... itd. i każdy obrazek inny. Gdzie tego szukać bo nie mogę sobie z tym poradzić. Czy to jest w pliku superfish-modified.css? Całą linię zastąpiłam obrazem tylko nie wiem jak wyeliminować te linie zastępując każdą innym obrazkiem. dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli standardowa skórka to tutaj :

modules/blocktopmenu/css/superfish-modified.css

Linia # 33

.sf-menu li {

float: left;

position: relative;

border-right: 1px solid #ea5d01;

[ kod brałem ze swojego sklepu bo ciężko było bez linku do Twojej strony wywnioskować co i jak :) ]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak właśnie myślałam, że to o ten o tą sekcję chodzi. a jak tu wstawić linki do obrazów żeby każdy był inny bo np przy zmianie kolorów to zastosowanie jest do wszystkich linni odzielających menu? Domyślam się, że jak wstawie obraz to też będzie on powielany. Pomóżcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja też mam z tym problem a chcę wstawić zamaiat linii obrazki. czy wie ktoś może w którym pliku jest cała składnia tekstu górnego menu poziomego w standardowej skórce. Mam jeszcze inne rozwiązanie, wstawić obraz już z obrazkami, wyłączyć linie pionowe między menu a tylko dopasować tekst menu poziomego do odstępów między obrazkami tylko też nie wiem jak to zrobić. Całą linię wiem jak przesunąć natomiast odstępy między np strona główna (dowolny odstęp) kategorie (dowolny odstęp)...itd już nie. Albo jeszcze inaczej zamiast tekstu wstawić menu obrazkowe tylko też nie bardzo wiem jak się mam do tego zabrać:(

Czy ma ktoś jakis pomysł jak mozna to rozwiązać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

podepnę się pod temt.

Próbuję zmienic w standardowej skórce czarny pasek ( górny ) z kategoriami. Mianowicie chciałbym by na tym pasku wyświetlały mi się te same kategorie co w menu " kategorie" po lewej stronie.

Gdzie mogę szukać źródła by zmienić/ edytować / dopisać niniejesze kategorie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

już sobie poradziłam:) jeszcze mam pytanie. Standardowa wyszukiwarka na pasku górnego menu jest bez klawisza "szukaj" jak wstawić w niej klawisz szukaj?

Karolcia a jak to zrobiłaś? chętnie się zapoznam... podobnie jak inni forumowicze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MODUŁY-> Górne poziome menu

wygląd w modules/blocktopmenu jest tam plik css

Dzięki wielkie,

teraz próbuję jeszcze wykombinować coś by pasek górnego menu nie znikał po kliknięciu np. na kategorię znajdującą się na nim i przekierowaniu na określoną podstronę.

Da się ten pasek jakoś zablokować ( tak by był widoczny cały czas ) z pozycji panelu admina czy trzeba grzebać w kodzie źródłowym? ( skórka standardowa ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta