Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie dodać kod Zopim free chat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 eurodollar

eurodollar

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 10:54

Witam. Wyskoczył mi taki komunikat.. A ja jestem zielony w tych sprawach.. "Copy the following code and insert it into your website's HTML. Source code between the tags. This code must be inserted into every page on which you wish to display the Zopim chat widget." Jeśli chodzi o angielski to rozumiem o co chodzi :) tylko nie wiem gdzie mam to skopiować.. Chce żeby był widoczny na wszystkich stronach w moim sklepie. Z góry dzięki za pomoc.

#2 d4b

d4b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • LocationPoznań
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 03 lipiec 2013 - 11:50

No tak jak jest napisane między znaczniki , które znajdują się w pliku header.tpl

Remember to brush your teeth! Tworzenie sklepów w rozsądnej cenie oraz unikalne teksty na stronę www najtaniej w mieście.

#3 eurodollar

eurodollar

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 14:33

Dzięki za odpowiedź.. Na przyszłość bo już się dowiedziałem z innego źródła.. W templacie / tam znajduje się plik header.tpl który trzeba edytować i tam znajduje się ;) bo powiem że z Twojej odpowiedzi bym nie wiedział najważniejszego.. Że plik znajduje się w głównym folderze w templacie.. ;)

#4 d4b

d4b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • LocationPoznań
  • PrestaShop:1.5, 1.6

Napisano 04 lipiec 2013 - 05:19

Zawsze można plik wyszukać :)

Remember to brush your teeth! Tworzenie sklepów w rozsądnej cenie oraz unikalne teksty na stronę www najtaniej w mieście.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl