Skocz do zawartości

Zdjęcie

mediplus.pl - medyczny sklep internetowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:04

Chętnie poczytam o Waszych opiniach na temat mojego sklepu - www.mediplus.pl
Sklep już działa ale cały czas dodaje produkty.

#2 PrestaS

PrestaS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • LocationZielona Góra / Kraków

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:06

Title masz powielone. "MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy - MediPlus.pl - Medyczny Sklep Internetowy"
Projektowanie sklepów prestashop
prestashop pozycjonowanie

#3 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 11:27

dzięki, musiałem usunąć z ustawień - seo żeby było niepowielone

#4 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1438 postów
  • LocationOstrołęka
  • PrestaShop:1.2, 1.4

Napisano 26 czerwiec 2013 - 18:03

Sklepik jest gitara, ale regulamin do poprawy.
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#5 And63

And63

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • LocationKraków
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 26 czerwiec 2013 - 18:16

Wygląd bardzo przyjemny, szybkość działania - super. Spotkałem się z dwoma problemami - wyszukiwarka zawsze zwraca brak wyników - przykład słowo "materac" - słabo to wygląda :(. Druga sprawa - po zmianie ilości danego produktu w koszyku produkt przemieszcza się na liście co może być mocno mylące przy większej ilości produktów.

#6 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:59

regulamin do poprawy.

masz na myśli całość czy jakieś fragmenty? nie znam idealnego wzoru, starałem się tylko uniknąć zapisów niedozwolonych.

Spotkałem się z dwoma problemami

Wielkie dzięki, jestem teraz tak zajęty, że aż tak dobrze nawet nie przetestowałem sklepu jak Ty.

#7 And63

And63

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • LocationKraków
  • PrestaShop:1.4, 1.5, 1.6

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:21

Fajnie, że nie odbierasz naszych uwag jako chęć "dowalenia" a jako pomoc :) - o to właśnie chodzi - żeby pokazać ewentualne błędy do poprawki, które czasem nam umykają.

#8 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1438 postów
  • LocationOstrołęka

Napisano 27 czerwiec 2013 - 06:27

KrisuRz: Punkt 8 - Nie możesz domniemywać zgody. Punkt 11 - Jest produkt z podaną ceną, a więc jest to Oferta. Punkt 12 - Wyłączenie odpowiedzialności administratora jest dość dyskusyjne. Punkt 13 - Nie zwrotu a odstąpienia od umowy - to dwie różne rzeczy. Koszty odesłania towaru do sklepu, w przypadku odstąpienia od umowy, ponosi Klient. Ty zwracasz 100% wpłaconych pieniążków czyli towar + przesyłka. Natomiast w odniesieniu do reklamacji, w przypadku uznania, również ponosisz koszt przesyłki od i do klienta.
Uwaga: Rady tego użyszkodnika mogą być niebezpieczne dla Twojego komputera, względnie doprowadzić mogą do zwapnienia poszycia nośnika dysku twardego lub preizolowanych połączeń magistrali głównej w wyniku procesów iniekcji kodu SQL H2O.

#9 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 07:29

Punkt 8 - Nie możesz domniemywać zgody.

Czyli obok okienka do zaznaczenia z akceptacją regulaminu powinienem dać drugie ze zgoda na przetwarzanie danych?

Punkt 11 - Jest produkt z podaną ceną, a więc jest to Oferta.

to usunę ten punkt i bedzie ok

Punkt 12 - Wyłączenie odpowiedzialności administratora jest dość dyskusyjne.

na wszelki wypadek zostawię - to jest coś w rodzaju regułki "przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"

Punkt 13 - Nie zwrotu a odstąpienia od umowy - to dwie różne rzeczy. Koszty odesłania towaru do sklepu, w przypadku odstąpienia od umowy, ponosi Klient. Ty zwracasz 100% wpłaconych pieniążków czyli towar + przesyłka. Natomiast w odniesieniu do reklamacji, w przypadku uznania, również ponosisz koszt przesyłki od i do klienta.

No tak, wszystko wiem ale podkradłem regulamin z błędami. Zaraz to poprawiam. Dzięki

#10 Mistrz Yoda

Mistrz Yoda

Ekspert

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1438 postów
  • LocationOstrołęka

Napisano 27 czerwiec 2013 - 09:33

Czyli obok okienka do zaznaczenia z akceptacją regulaminu powinienem dać drugie ze zgoda na przetwarzanie danych?

Dokładnie tak.

na wszelki wypadek zostawię - to jest coś w rodzaju regułki "przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"

Sama regułka którą cytujesz ma sens, ale regułka o wyłączeniu administratora z odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie już nie, gdyż narusza zbiorowe interesy konsumentów.
Znacznie bezpieczniej jest przeformułować: przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Chodzi tu o to by nie wyłączyć odpowiedzialności a ją po prostu przerzucić.

I będzie gitara :).

#11 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 12:51

a gdyby moje okienko akceptacji regulaminu brzmiało - akceptuje regulamin oraz zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych?

#12 wzr1one

wzr1one

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 12:56

Niestety nie można, konfiguracja-f12/dodanie-checkboxa-z-akceptacja-regulaminu-przy-rejestracji-t4289.html dla-poczatkujacyh-f10/prawo-a-prestashop-t4284.html

#13 KrisuRz

KrisuRz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 14:33

dzięki za linki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Hosting zapewnia: Hekko.pl