Skocz do zawartości
mortens

Polecane Produkty - losowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje aby w moim sklepie opartym o prestashop 1.5 ! na stronie głownej pojawiały się losowe POLECANE PRODUKTY lub też abym mogł je sam ustawiać jakie mają one być wyświetlane. Jak to zrobić ??

 

Oczywiscie zinstalowałem moduł z forum aczkowliek chyba pod wersje 1.4 presty i mi znikły wszystki polecane produlty przy prubie ustawienia :/

 

Prosze o pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze korzystasz z modułu homefeatured.

Edytuj homefeatured.php i zamień

$products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10));
na
//$products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10)); 
$products = $category->getProducts((int)Context::getContext()->language->id, 1, ($nb ? $nb : 10), NULL, NULL, false, true, true, ($nb ? $nb : 10)); //losowe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A jest to moduł z 1.5?

W module z 1.4 jest

standardowo

$products = $category->getProducts((int)($params['cookie']->id_lang), 1, ($nb ? $nb : 10));
losowo
$products = $category->getProducts((int)($params['cookie']->id_lang), 1, ($nb ? $nb : 10), NULL, NULL, false, true, true, ($nb ? $nb : 10));
Ale moduł z 1.4 nie będzie działał, więc odinstaluj i wywal, wgraj ponownie ten z paczki 1.5.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

moduł jest natywnym modułem presty tak więc jest dostępny w każdej dystrybucji więc powinieneś mieć ten moduł w archiwum ściągniętym z prestashop.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

moduł jest natywnym modułem presty tak więc jest dostępny w każdej dystrybucji więc powinieneś mieć ten moduł w archiwum ściągniętym z prestashop.com

 

U mnie po wgraniu wersji 1.5.6 niby moduł jest na liście (aktywny) ale na stronie głównej sklepu nie wyświetla się ten blok z tymi produktami.

 

Może wiecie co zrobić aby pojawił się ten blok?

 

 

Edit: Przeniosłem moduł na inną pozycję a dokładnie na "Homepage content" i teraz wyświetla

Edytowane przez Chriso

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



  • Przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

  • Statystyki forum

    • Tematów
      7 825
    • Postów
      37 127
×