Skocz do zawartości
lateraluspl

Nie działa tłumaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Może być taki kłopot. Mam moduł przelwu w głównym folderze, oraz w folderze motywu.Oba mają pliki pl.phpW module głównym jest dużo więcej linijek. Za to ten w templatce ma ściezki tylko do "potwierdzam zamówienie".Czyli następne okno jest jakby nie przetłumaczone.Po usunięciu pl.php z "dodatkowego" modułu wszystko się łądnie wyświetla w ojczystym języku.dzięki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam podobny kłopot, tym razem z wersją 1.4.5Otóż po stronie PA przetłumaczone jest wszystko. Jednak mam kilka problemów i nie mogę ich zlokalizować:"You must register at least one phone number"-w PA przetłumaczone, ale nie mogę tego znaleźć w plikach .tpl (może ktoś wie który to plik?)Please sign in to see payment methods-tak jak wyżej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy tego przypadkiem nie ma w tłumaczeniu komunikatów błędów? (Narzędzia/Tłumaczenia).Mam inny problem. Tłumaczę polską edycję sklepu na holenderski, wszystko jest w porządku, poza jednym. Mail z komunikatem o przekształceniu konta gościa na konto klienta przychodzi do klienta z angielskim tytułem. Gdzie to zmienić? - Tłumaczenie maila na zapleczu nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam takie pytanie:

czy spotkał się ktoś z Was z taką sytuacją, że niektóre maile do klienta przychodzą w innym języku? Np. po angielsku. W jednym zamówieniu klient (gość) otrzymał maila pt. Potwierdzenie zakupu, w drugim (kolejne zamówienie) Order confirmation (treść obu po polsku). Dodam, że zawartość "Tłumaczenie wiadomości e-mail" jest przetłumaczona.

Drugie pytanie - w którym miejscu w kodzie znajduje się informacja o tytule maila, który idzie do klienta? Chodzi dokładnie o mail, jaki otrzymuje, po transformacji konta gościa na konto klienta.

Gwoli jasności - mimo przetłumaczenia w panelu tłumaczeń, ciągle mam inny język. Coś nie zaskoczyło w skrypcie sklepu. Pozostaje mi chyba tylko przetłumaczyć tekst u źródła. Pytanie, w którym to jest miejscu? Poświęciłem trochę czasu na poszukiwania i jeszcze nie znalazłem.

Z góry dzięki za wskazówkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zainstalowaną nową Prestę z tłumaczeniem, 1.4.8.3, a pomimo tego menu PA jest po angielsku i nie chce wyświetlać się w języku polskim. Nie wyświetla też żadnych błędów. Jak to mogę poprawić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli przetłumaczę sobie w bazie, to coś się może wywalić?

Ewentualnie powiedz mi, gdzie mogę przetłumaczyć m.in.: "Configuration Information" lub "Tools", czyli to co jest w menu panelu, bo nigdzie tego nie widzę lub jest teoretycznie przetłumaczone, ale się nie wyświetla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzałem w innych paczkach językowych w których jest przetłumaczone to menu i też nie można tego edytować w admin.php, więc może w bazie znajdę po tych tokenach lub po prostu nazwach.

edit: Gdyby ktoś potrzebował to przetłumaczyć, to w bazie widnieje pod: "ps_tab_lang"

edit 2: można przez panel: emplayes -> tabs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w wersji 1.5.3.1 też nie działa mi tłumaczenie w PA mam przetłumaczone wszystko a w sklepie nie jest wszystko przetłumaczone. prawa do plików mam prawidłowe dałem na 777 rekursywnie. np. w logowaniu przetłumaczone mam "Już zarejestrowany?" a "Create your account" już się nie chce przetłumaczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta